Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / VELGE / Velge w Twojej przestrzeni.

Velge w Twojej przestrzeni.

Ulubione0

Na co dzień dokonując wyborów tworzysz unikalne przestrzenie. Odkrywasz nowe źródła pomysłów, stajesz się projektantem własnego otoczenia. Zainspiruj się północnym szlakiem Velge i stwórz swój nowy wymiar przestrzeni.

VELGE

Velge to sugestia, nieodparte pragnienie by poszukiwać niecodziennych rozwiązań, by stale sięgać dalej i chłonąć żywe inspiracje a jednocześnie korzystać w pewnych elementach procesu twórczego z rozwiązań, które spełnią nasze potrzeby i oczekiwania.

 

Velge to nowy wymiar wzoru na środowisko kuchni. Nowe spojrzenie na urządzenia jak również elementy wyposażenia kompleksowej zabudowy. Nasze wzory to odzwierciedlenie wysokiej klasy wzornictwa a zarazem normy funkcjonalne zawarte w rzeźbie każdego produktu.

 

Velge to przykład północnego ducha projektowania popartego wiedzą i doświadczeniem. Prostota form intryguje i jednocześnie przekracza granice uniwersalnych standardów, nie pozwala przejść obojętnie. Oczywiście to nie są jedyne przyciągające wzrok walory. Zrównoważony minimalizm kształtów kryje w sobie najbardziej zaawansowane technologie. Przeprowadzone próby i testy na poszczególnych produktach wchodzących w skład serii są gwarancją najwyższej jakości.

 

Velge otwiera nowy rozdział w historii produktów z klasą dedykowanych wymagającemu odbiorcy. Jeżeli mówimy o pięknie to tylko w minimalistycznym wydaniu. Znakiem rozpoznawczym jest najwyższa jakość materiałów. To, co najważniejsze, jest niewidoczne dla oczu. Bezkompromisowy stosunek jakości do funkcji dyktują innowacyjne rozwiązania technologiczne podparte mozolnym procesem projektowania.

 

Velge wspiera twórcze myślenie, ludzi którzy potrafią wyznaczać nowe, których praca wyznacza horyzonty dla poszukujących inspiracji.

Zobacz również

NORWESKI DESIGN

NORWESKI DESIGN

Linia Velge oparta jest o charakterystyczną surową formę. Oddaje aurę północnych szlaków,...

PIĘKNO W NOWOCZESNYM I MINIMALISTYCZNYM WYDANIU

PIĘKNO W NOWOCZESNYM I MINIMALISTYCZNYM WYDANIU

OKAP VCCH 9009.1 X VCCH 9009.1 X to okap posiadający prostą formę. Zrównoważony...