Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / VELGE / Zainspiruj się północnym szlakiem Velge i...

Zainspiruj się północnym szlakiem Velge i stwórz nowy wymiar kuchni.

Ulubione0

Marka Velge nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie kuchennych innowacji. Kreuje świadomość potrzeb w zakresie wyposażenia oraz motywuje do poszukiwania rozwiązań, które wzbogacają codzienność o nowy wymiar estetyki.

VELGE

Okapy Velge zostały zaprojektowane z myślą o wymagającym odbiorcy. Zestawiono w nich z jednej strony harmonię kształtu, nieprzesadny minimalizm i przemyślany design, z drugiej jakość i funkcjonalność. Walory użytkowe na równi z tymi estetycznymi wprawiają w zachwyt.

 

Okapy Velge spełniają oczekiwania, każdego kto ceni sobie wygodę i funkcjonalność. Jednym z innowacyjnych rozwiązań zastosowanych przez markę Velge jest Clean Air 24h. Ta funkcja pozwala na oczyszczanie powietrza gdy okap i płyta kuchenna pozostają wyłączone. Cykle wentylacji usuwają z powietrza wszelkie zapachy. Można ją aktywować na czas kilku godzin lub na pełne 24h.
 

Marka Velge udowadnia, że okapy to nie tylko sprzęty niezbędne podczas wykonywania prac kuchennych. Mogą one stanowić dekoracyjny akcent, a wszystko przez oświetlenie LED, które w nastrojowy sposób nadaje charakter całemu wnętrzu. Elektronicznie sterowana funkcja Soft On/Off Light stopniowo rozjaśnia i ściemnia oświetlenie podczas jego włączania i wyłączania.

Regularną konserwację okapów Velge zapewniają filtry, a dokładnie Long Life Charcoal Filters. Posiada on takie same właściwości co tradycyjny filtr węglowy. Może być on poddawany procesowi regeneracji. Natomiast funkcja Anti Grease Filter Alarm informuje o konieczności wyczyszczenia filtra aluminiowego, a automatyczny system Carbon Filter Alarm przypomina o konieczności wymiany filtrów węglowych. Regularna dbałość o te elementy okapu eliminuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów, jak również gwarantuje jego bezawaryjną długoletnią pracę.

 

Efektywność urządzeń Velge podnosi system Perimeter Extraction. Ogranicza on emisję hałasu i poprzez odpowiednio ukształtowane szczeliny w korpusie okapu wymusza zasysanie oparów kuchennych. Elementy filtracyjne ukryte są wewnątrz produktu, co wpływa na estetyczny wygląd okapu.

 

Velge to połączenie funkcjonalności i nowoczesnej technologii. Funkcją odpowiedzialną za otwieranie szklanego frontu okapu, pod którym ukryto element odpowiedzialny za usuwanie oparów kuchennych jest Slow Motion Opening.

 

Okapy Velge wyposażone są w funkcje takie jak Bluetooth, Cook&Talk oraz odtwarzacz muzyki. Uruchomienie ulubionej stacji radiowej, czy odbieranie połączeń bez używania telefonu podczas wykonywania rożnych prac kuchennych jest dużym udogodnieniem.
 

Velge to przykład północnego ducha projektowania popartego wiedzą i doświadczeniem. Prostota form intryguje i jednocześnie przekracza granice uniwersalnych standardów. Zrównoważony minimalizm kształtów kryje w sobie najbardziej zaawansowane technologie.

 

Więcej informacji o produktach i marce Velge www.velgehome.com

Zobacz również

INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI

INNOWACYJNY OKAP W TWOJEJ PRZESTRZENI

Nowe, lepsze funkcje to więcej możliwości. Innowacyjne sprzęty i urządzenia AGD są teraz...

Velge w Twojej przestrzeni.

Velge w Twojej przestrzeni.

Velge to sugestia, nieodparte pragnienie by poszukiwać niecodziennych rozwiązań, by stale...