Komfort, który może zagwarantować bateria - Max Kuchnie
Komfort, który może zagwarantować bateria - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci AGD VILLEROY & BOCH Komfort, który może zagwarantować bateria

VILLEROY & BOCH


Komfort, który może zagwarantować bateria

Chociaż w centrum kuchennej strefy zmywania zawsze stoi zlewozmywak, wygoda jego użytkowania nie zależy wyłącznie od samego zlewu. To w dużej mierze dobrane do niego akcesoria decydują o tym, czy praca przy zlewozmywaku będzie komfortowa. Sprawdź ofertę marki Villeroy & Boch i dowiedz się, jak skomponować idealny zestaw akcesoriów do strefy zmywania.

Baterie zlewozmywakowe Villeroy & Boch

 

Baterie Villeroy & Boch Umbrella Flex 9254 00 03 występują w czterech wybarwieniach: złoty, miedziany, antracyt oraz stal nierdzewna. Zastosowana w nich w pełni obrotowa wylewka 360° sprawia, że model ten można użytkować wraz ze zlewozmywakiem z jedną, półtorej i dwiema komorami. Ich końcówka jest wyciągana, a to oznacza, że swobodnie możemy napełnić wodą również naczynia ustawione na ociekaczu czy poza zlewem. Sama wylewka jest na tyle wysoka, że zmieścimy pod nią naprawdę duże garnki czy wysokie wazony. Baterie Villeroy & Boch możemy zainstalować z dźwignią mieszacza po prawej albo lewej stronie.

 

Dozowniki mydła i płynu do naczyń

 

Odpowiednio do koloru baterii, możemy dobrać dozownik, który pozwoli wizualnie uporządkować strefę zmywania. W ofercie Villeroy & Boch dostępne są dozowniki 9236 20 w czterech wykończeniach, idealnie dopasowanych do baterii Umbrella Flex 9254 00 03.

 

Pokrętło automatycznego korka

 

Automatyczny korek to nie tylko wygoda i funkcjonalność, lecz także element, który może wpłynąć na wygląd naszego zlewozmywaka. Chodzi tu oczywiście o samo pokrętło, którego barwa także może korespondować z kolorem baterii czy dozownika. Co więcej pokrętła Villeroy & Boch 9405 25 i 9405 26 możemy zastosować odpowiednio do zlewozmywaka z dwiema komorami albo z jedną komorą.