Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / WHIRLPOOL / 6-ty Zmysł Power Clean

6-ty Zmysł Power Clean

Ulubione0

Daj się ponieść kulinarnej wyobraźni bez martwienia się o to, kto pozmywa. Nowa zmywarkia Whirlpool 6-ty Zmysł PowerClean poradzi sobie nawet z przypalonymi patelniami bez konieczności wcześniejszego szorowania, namaczania a wszystko to zrobi cicho i z optymalnym wykorzystaniem wody, energii i czasu.

whirlpool

 

Ze zmywarką jest jak z telefonem komórkowym. Każdy, kto go ma, nie wyobraża sobie bez niego życia i zastanawia się jak kiedyś mógł bez niego funkcjonować. Zmywarka również należy do tego rodzaju sprzętów, które już po kilku dniach użytkowania uzależniają. Okazuje się bowiem, że w ciągu roku możemy dzięki nim zaoszczędzić nawet 2 tygodnie wolnego czasu. Brudne naczynia już nie zalegają w zlewie, a gąbka nie jest już środowiskiem dla rozwoju bakterii. Zmywarka to również ulga dla środowiska, dla portfela i dla delikatnej skóry rąk.


Whirlpool opracował zmywarkę idealną: efektywną i bardzo oszczędną, która zużywa jedynie 6 litrów na umycie 13 kompletów naczyń!


Zmywarka Whirlpool 6-ty Zmysł PowerClean nie ma sobie równych. Zużywa bowiem jedynie 6 litrów wody na cykl zmywania 13 kompletów naczyń w programie Eco! Żadna inna zmywarka na świecie nie osiąga takich wyników! Zmywając zaś tę samą ilość naczyń ręcznie możesz zużyć nawet 100 litrów wody! Zmywarka więc pozwala nie tylko zaoszczędzić kilka groszy na koniec miesiąca, ale również przyczynia się  do lepszej kondycji środowiska.

Jest to możliwe dzięki specjalnemu zbiornikowi Green Tank, w którym filtrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania. Zmywarka zużywa ją podczas kolejnego cyklu. Nie ma mowy o ryzyku powstawania bakterii – woda ta przechowywana jest maksymalnie przez 72 godziny. Zmywarka posiada ponadto specjalną funkcję płukania antybakteryjnego, którą można uruchomić pod koniec cyklu. Usuwa ona skutecznie wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie.

 

Koniec z myciem wstępnym, namaczaniem trudno usuwalnych zabrudzeń i niedomytymi naczyniami.


Dzieje się tak, dzięki specjalnym czujnikom zainstalowanym w zmywarce, które nieustannie monitorują wodę wykorzystywaną w cyklu zmywania, rozpoznają stopień jej zabrudzenia i precyzyjnie dostosują czas trwania zmywania i kontrolują ciśnienie wody w specjalnych dyszach. Dysze te są umieszczone na tylnej ścianie komory zmywarki, a nakierowany z nich strumień wody trafia bezpośrednio na zabrudzone naczynia. Tym sposobem zmywarka wykonuje za nas najcięższą pracę.


Nowa zmywarkia Whirlpool 6-ty Zmysł PowerClean  dg201202174


6-ty Zmysł zapewnia doskonały komfort


Technologie zastosowane w zmywarce są wyjątkowo skuteczne. Przede wszystkim można idealnie dostosować program do swoich potrzeb. Można wybierać między programem parowym Steam, przeznaczonym do zmywania delikatnych naczyń takich jak kieliszki do wina, poprzez program Antybakteria, który efektywnie pozbywa się 99,9% bakterii, po opatentowaną przez Whirlpool technologię 6-ty Zmysł PowerClean. Dzieki niej już nie będzie konieczności ręcznego szorowania czy namaczania patelni lub dużych garnków. Wystarczy umieścić je w dolnym koszu, przystosowanym do zmywania tego typu naczyń, a woda pod wysokim ciśnieniem usunie z nich wszelkie zabrudzenia. W tym samym momencie szklanki i filiżanki umieszczone w górnym koszu ulegną idealnemu wyczyszczeniu bez żadnych uszkodzeń.


Multizone na co dzień


Jeśli natomiast na co dzień nie masz zbyt wielu naczyń do zmywania, bo używasz jedynie kubka, kilku talerzy i sztućców, zmywarka Whirlpool została wyposażona w funkcję Multizone, czyli zmywanie strefowe. Dzięki niej zmywasz naczynia tylko w koszu dolnym lub górnym. Zużywasz jeszcze mniej wody, czasu, energii i przede wszystkim nie niszczysz swoich dłoni podczas zmywania ręcznego.


Zmywarka  6-ty Zmysł PowerClean


Wygodne i dokładne zmywanie sztućców


Wszystkie kosze w zmywarce 6-ty Zmysł PowerClean zostały skonstruowane tak, aby zmywać jeszcze bardziej efektywnie, a przestrzeń wykorzystać optymalnie. Sztućców nie musisz już dokładnie układać w małym, plastikowym koszyku. Wystarczy, że wyłożysz je na specjalnie dla nich przeznaczonej szufladzie. Pomieści ona również duże chochle i noże. Z kolei 6 składanych stref znajdujących się w dolnym koszu pozwala na bardzo elastyczne układanie w nim naczyń zarówno pod względem ilości jak i wielkości. Dzięki temu rozwiązaniu bez trudu znajdziesz miejsce na aż 10 dodatkowych talerzy lub ogromny garnek czy nawet brytfankę.

 

Cichsza niż lodówka


Zmywarka  6-ty Zmysł PowerClean ma jeszcze jedną, olbrzymią zaletę. Przy programie Nocnym jest tak cicha, że odpowiada dopuszczalnym standardom decybeli w czytelni. 39 dBA to bowiem natężenie dźwięku niższe niż to, które wydobywa się z lodówki.


Ultra-zadowolenie na lata


Zmywarka Whirlpool może zdecydowanie zostać przyjaciółką na lata. Poza skutecznością i wydajnością zmywania, zapewnia oszczędność energii, wody i Twojego czasu, który teraz możesz dowolnie wykorzystać. Gotowanie zaś nie będzie się już nigdy kojarzyć z koniecznością długiego sprzątania.

Zobacz również

KOLORY w urządzaniu kuchni

KOLORY w urządzaniu kuchni

Brąz odchodzi do lamusa Jeszcze kilka lat temu ogromną popularnością cieszyły się kuchnie,...

LINIA ZMYWAREK DO ZABUDOWY

LINIA ZMYWAREK DO ZABUDOWY

KOSZE I UCHWYTY Przyjrzyjmy się, z jaką pomysłowością zaprojektowane jest wnętrze urządzenia....