Akademia Kulinarna Whirlpool  - Max Kuchnie
Akademia Kulinarna Whirlpool  - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna WHIRLPOOL Akademia Kulinarna Whirlpool

WHIRLPOOL


Akademia Kulinarna Whirlpool

Akademia Kulinarna Whirlpool to magiczne miejsce, gdzie najwyższej klasy kucharze dzielą się swoją pasją do gotowania z uczestnikami warsztatów. To szkoła dla każdego - zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę kulinarną oraz dla miłośników gotowania chcących poszerzać swoją wiedzę i poznać magiczny świat kuchni. 

Akademia Kulinarna Whirlpool dysponuje nowoczesnym zapleczem kuchennym wyposażonym w najwyższej klasy sprzęty do zabudowy marki Whirlpool. Na rynek weszła właśnie najnowsza linia urządzeń Absolute, w której skład wchodzą piekarniki, płyty indukcyjne i gazowe, a także kuchenki mikrofalowe oraz okapy. 

Unikatowe wzornictwo, które idzie w parze z funkcjonalnością obsługi, dopełnia całości i sprawia, że przestrzenie Akademii Kulinarnej Whirlpool posiadają niepowtarzalny wygląd. A goście Akademii czują się tam komfortowo i wracają, by przeżyć nowe przygody kulinarne pod czujnym okiem naszych mistrzów kuchni.  

Akademia Kulinarna mieści się w Warszawie w Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 oraz we Wrocławiu przy ul. Konstantego 33b.

Szefowie kuchni - Marco Ghia i Justyna Pląskowska - zapraszają na warsztaty! 

Więcej informacji znajduje się na stronie akademiakulinarnawhirlpool.pl 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności