Biała linia sprzętu AGD Whirlpool - Max Kuchnie
Biała linia sprzętu AGD Whirlpool - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna WHIRLPOOL BIAŁA LINIA

WHIRLPOOL


BIAŁA LINIA

Biel optycznie powiększa przestrzeń, nie dominuje jej i stanowi idealne tło dla innych barw. Jest uniwersalna i ponadczasowa, a swoją elegancją urzeka wszystkich, od projektantów po użytkowników.

Biel subtelnie zaznacza perfekcję każdego detalu. Urządzenia kuchenne AGD w tym kolorze to wyjątkowa elegancja i wspaniały pomysł na wnętrze kuchni.

 

Urządzenia białej linii Whirlpool łączą w sobie piękne wzornictwo i doskonałe rozwiązania technologiczne. Oto niektóre z nich:

 

Okap dekoracyjny OMEGA białej linii Whirlpool łączy funkcjonalność z wyrafinowaną estetyką, tworząc niezwykle atrakcyjny przedmiot. Ogromna siła jaką wkłada w przepływ powietrza idzie w parze z niezwykle cichą pracą.

 

Biały Piekarnik z linii wzorniczej AMBIENT można z łatwością wyczyścić dzięki systemowi katalizy. Po każdym pieczeniu wystarczy uaktywnić cykl automatycznego czyszczenia. Piekarnik zostaje rozgrzany do temperatury 220°C-250°C. Dzięki zamontowanym specjalnym panelom katalitycznym, tłuszcz zgromadzony podczas pieczenia zostaje utleniony.

 

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z linii AMBIENT wyposażona jest w funkcje szybkiego rozmrażania (Jet Defrost) i szybkiego podgrzewania (Jet Start) oraz w wyjątkową funkcję Crisp. Umożliwia ona przygotowanie chrupiących i idealnie upieczonych potraw bez użycia oleju w zaledwie kilka minut.

 

Płyta gazowa ze szklaną powierzchnią to przykład najwyższej klasy wzornictwa. Tworzy doskonały komplet z piekarnikami, a zarazem wytworny, samodzielny element wystroju wnętrza. Dzięki specjalnemu palnikowi pod naczynie typu WOK kuchnia azjatycka nie będzie miała przed użytkownikiem żadnych tajemnic.

 

Chłodziarko- zamrażarka typu Side by Side z pięknym, białym, lustrzanym frontem, technologią 6. Zmysł, z bezszronowym systemem No Frost i wyjątkową pojemnością to idealny wybór dla osób poszukujących luksusu.

 

Otwierany na bok, wykończony pięknym białym szkłem piekarnik GLAMOUR został nagrodzony prestiżową nagrodą iF Product Design 2011. Wśród wielu wyjątkowych funkcji dostępnych w tym modelu warto wyróżnić kolorowy wyświetlacz i dotykowy panel sterowania, w którym dostępna jest elektroniczna książka kucharska i współdziałająca z nią inteligentna technologia 6. Zmysł. Dostosowuje ona odpowiedni sposób i czas pieczenia do przygotowanych potraw. Oszczędza nasz czas i gwarantuje zawsze idealne efekty.

 

Nowa biała seria urządzeń Whirlpool dedykowana jest głównie Studiom Kuchennym.

 

Więcej informacji o produktach i marce Whirlpool znajduje się na stronie www.whirlpool.pl

 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności