Sprzęt do zabudowy marki Whirlpool - Max Kuchnie
Sprzęt do zabudowy marki Whirlpool - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna WHIRLPOOL DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SPRZĘT DO...

WHIRLPOOL


DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SPRZĘT DO ZABUDOWY?

Urządzając kuchnię, trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników, m.in. elektroniczne, praktyczne, funkcjonalne czy estetyczne. Jeśli zdecydujemy się na sprzęt do zabudowy możemy puścić wodze fantazji i w pełni dostosować aranżację do swoich upodobań i potrzeb. Oto 5 powodów, dla których warto wybierać takie rozwiązanie. 

Dowolność kompozycji

Wbudowując urządzenia w szafki kuchenne możemy sobie pozwolić na znacznie większą elastyczność niż w przypadku sprzętów wolnostojących. Dzięki temu możliwe są nieszablonowe aranżacje. Piekarnik nie musi już na przykład znajdować się pod płytą grzewczą, ale w zupełnie innym miejscu pomieszczenia, na wysokości naszego wzroku.

 

Więcej miejsca

Jeśli zdecydujemy się na zakup sprzętu do zabudowy, możemy zaoszczędzić sporo miejsca - zarówno wizualnie, jak i w praktyce. Kuchenka mikrofalowa, zamiast stać na blacie, staje się elementem szafki, przez co zyskujemy większą przestrzeń roboczą. Natomiast zabudowanie lodówki czy zamrażarki sprawia, ze urządzenia te - zwykle dość mocno rzucające się w oczy - nie zdominują w kuchni.

 

Elegancja i wyrafinowanie

Sprzęt przeznaczony do zabudowy charakteryzuje minimalistyczny, klasyczny design. Sprawia to, że idealnie współgra z nowocześnie zaprojektowaną kuchnią. Fakt, że widoczne są tylko fronty urządzeń, takich jak piekarnik czy mikrofalówka, pozwala nadać temu pomieszczeniu lekkości i bardziej wysublimowanego wyglądu.

 

Łatwiej utrzymać

Zalegający pomiędzy kuchenką a szafką brud, uporczywie gromadzący się kurz na lodówce - te problemy przy sprzęcie do zabudowy nie istnieją. Jeśli lubisz spędzać długie godziny na sprzątaniu, urządzenia do zabudowy nie są dla Ciebie. Jesli natomiast chcesz oszczędzić sobie wysiłku i jednocześnie mieć schludną, świeżą kuchnię, warto wybrać to rozwiązanie.


Bezpieczniejsze i zdrowsze

Dzięki temu, że w przypadku sprzętów do zabudowy mamy znacznie większą swobodę aranżacji, zyskuje nie tylko kuchnia (na wyglądzie czy funkcjonalności), ale również my sami. Umieszczenie piekarnika na wysokości wzroku, a nie pod płytą grzewczą pozwala na lepszą kontrolę nad przygotowywanymi daniami. Brak konieczności ciągłego schylania się to również korzyść dla kręgosłupa oraz znacznie bezpieczniejszcze rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. 

Urządzenia do zabudowy najwyższej klasy oferuje firma Whirlpool. Zaprojektowana w ten sposób kuchnia to nieco droższa opcja niż ta ze sprzętami wolnostojącymi. Warto jednak pamiętać o tym, że będzie służyła nam przez lata. A fakt, że utrzymanie jej w świetnej kondycji przyjdzie ze znacznie mniejszym trudem sprawia, że inwestycja na pewno się zwróci.

Więcej informacji o produktach i marce Whirlpool znajduje się na stronie www.whirlpool.pl 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności