Inteligentny piekarnik Whirlpool W Collection - Max Kuchnie
Inteligentny piekarnik Whirlpool W Collection - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna WHIRLPOOL Inteligentny piekarnik Whirlpool W Collection –...

WHIRLPOOL


Inteligentny piekarnik Whirlpool W Collection – kulinarny asystent na miarę XXI wieku

W dzisiejszych czasach artykuły gospodarstwa domowego oferują wiele funkcji i udogodnień, które sprawiają, że przyrządzanie nawet najbardziej wyszukanych potraw staje się niezwykle proste. Rozwiązania technologiczne idą w parze z niezwykłym designem urządzeń, sprawiającym, że wnętrza kuchni stają się nowoczesne oraz estetyczne. Przykładem takiego sprzętu AGD jest piekarnik do zabudowy z serii W Collection marki Whirlpool. Poza całą gamą futurystycznych funkcji jakie oferuje, cechuje się także ekskluzywnym wyglądem.

Intuicyjna obsługa

Piekarniki Whirlpool W Collection zostały wyposażone w automatyczne programy do pieczenia umożliwiając korzystanie z nawet 100 kombinacji przepisów 6. Zmysłu. W linii W11 można je z łatwością wykorzystać dzięki 4,5 calowemu dotykowemu, kolorowemu wyświetlaczowi tekstowemu MySmartDisplay, który umożliwia dopasowanie ustawień do preferencji użytkownika i prowadzi go w łatwy sposób przez kolejne etapy przygotowywania potrawy. Ekran zapewnia także bardzo łatwy dostęp do wszystkich funkcji, które w danej chwili można wykorzystać, aby przygotowywana potrawa była perfekcyjna.

 

Osobisty szef kuchni

Technologie, które wykorzystuje piekarnik W Collection zamieniają go w prywatnego szefa kuchni. Niemal na każdym etapie przygotowania potrawy urządzenie monitoruje proces pieczenia, informując o najkorzystniejszych parametrach czy temperaturze. Zastosowana technologia pomaga wyszukać przepisy oraz sposoby na przygotowanie danego dania. Po wybraniu konkretnej potrawy piekarnik krok po kroku wskaże jakie czynności należy podjąć, aby gotowy posiłek spełnił wszystkie oczekiwania.

 

Wszystko pod kontrolą

Za monitorowanie przygotowywanych dań odpowiada samoutrzymująca się, opatentowana sonda MultiSense. Odpowiedzialna jest ona za kontrolę temperatury w czterech miejscach potrawy. Dzięki niej, niezależnie od typu przygotowywanej potrawy (mięsa lub ciasta) danie będzie przyrządzone w sposób idealny.

 

Zdrowo i wygodnie

Dla osób ceniących sobie lekką kuchnię, piekarniki z serii W9 zostały wyposażone w technologie umożliwiające gotowanie na parze. Opcja SteamSense, dzięki połączeniu pary wodnej i termoobiegu gwarantuje idealny smak, soczystość i wypieczenie potrawy. SteamSense+, wykorzystująca 100% pary wodnej wydobywa z przygotowywanych dań pełnię smaków i aromatów przy jednoczesnym zachowaniu walorów odżywczych, witamin i minerałów.

Technologie zastosowane w piekarnikach z serii W Collection sprawiają, że ich codzienne użytkowanie staje się niezwykle proste. Możliwość zdalnej kontroli czy wykorzystania zaawansowanych funkcji umożliwiają przygotowanie wyjątkowych potraw, które za każdym razem będą perfekcyjne. Poza wieloma funkcjonalnościami, cechują się także eleganckim designem, dzięki któremu sama przestrzeń kuchenna nabiera dodatkowego charakteru. Piekarnik Whirlpool z serii W Collection będzie zatem dobrym wyborem dla osób z wyrafinowanym smakiem, zarówno tym kulinarnym, jak i estetycznym.


Whirlpool W Collection

W skład gamy W Collection wchodzą cztery linie urządzeń do zabudowy – W6, W7 oraz najbardziej zaawansowane - W9 i flagowa - W11. Kolekcję tworzą piekarniki, płyty indukcyjne, okapy oraz kuchenki mikrofalowe. Ich uzupełnieniem są zmywarki, pralka, a także czterodrzwiowa chłodziarkozamrażarka o unikatowym designie i parametrach. Sprzęty wyróżniają się zarówno zastosowaniem nowoczesnych technologii, funkcjonalnością, jak również eleganckim, minimalistycznym designem.


Więcej informacji o produktach i marce Whirlpool znajduje się na stronie www.whirlpool.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności