LINIA ZMYWAREK DO ZABUDOWY WHIRLPOOL - Max Kuchnie
LINIA ZMYWAREK DO ZABUDOWY WHIRLPOOL - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna WHIRLPOOL LINIA ZMYWAREK DO ZABUDOWY

WHIRLPOOL


LINIA ZMYWAREK DO ZABUDOWY

Kiedyś postrzegana jako miły dodatek do wyposażenia kuchni, dziś jest jednym z urządzeń domowych, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania. Nie tylko pozbywa się za nas góry naczyń, ale także robi to w bardzo ekonomiczny sposób, zużywając nawet do kilku razy mniej wody niż przy myciu ręcznym. Podpowiadamy, na jakie cechy zwrócić uwagę przy wyborze zmywarki.

KOSZE I UCHWYTY

Przyjrzyjmy się, z jaką pomysłowością zaprojektowane jest wnętrze urządzenia. Czy koszyki dają się wyjąć i czy można złożyć uchwyty? Pozwala to na większą elastyczność przy zmywaniu różnej wielkości naczyń, bo jesteśmy w stanie znacznie lepiej je rozmieścić. Zmywarki do zabudowy firmy Whirlpool posiadają dodatkowy trzeci kosz, który zapewnia większą ładowność.

 

EFEKTYWNOŚĆ

Wybierając zmywarkę, warto zwrócić uwagę na to, jakie technologie odpowiadają za efektywność jej pracy. Jeszcze nie tak dawno popularną praktyką było opłukiwanie albo namaczanie naczyń przed włożeniem ich do urządzenia. Dziś nie jest to konieczne. Technologia 6. Zmysł PowerClean w zmywarkach Whirlpool pozwala (dzięki specjalnym czujnikom) ocenić stopień zabrudzenia naczyń i dostosować do niego ciśnienie wody w dyszach. Nie tylko gwarantuje to świetne rezultaty, ale też optymalizuje zużycie wody i energii.

 

PROGRAM PAROWY

Jeśli mamy sporo delikatnych naczyń, dobrze wybrać zmywarkę wyposażoną w taki program. Brud usuwany jest za pomocą pary, a nie strumienia wody. W połączeniu z programem intensywnym, przyniesie idealne efekty.

 

INTUICYJNA OBSŁUGA

Dołączona do każdego sprzętu instrukcja powinna być niewątpliwie pod ręką użytkownika. Domowe urządzenia cenimy jednak mocniej wówczas, gdy nie musimy do niej zaglądać przy najprostszych czynnościach. Zmywarki Whirlpool cechuje czytelny wyświetlacz oraz klarowny, przyjazny interfejs.

 

PRZYPOMNIENIA

Wiele zmywarek wyposażonych jest w funkcje, które informują nas o tym, że właśnie zakończył się cykl zmywania. W przypadku jednych jest to sygnał dźwiękowy, w przypadku innych – świetlny.

OPÓŹNIENIE STARTU

To bardzo przydatna opcja, szczególnie gdy często nie ma nas w domu albo umowa z naszym dostawcą prądu przewiduje niższe stawki w nocy. Wówczas możemy z wyprzedzeniem wybrać dany program i ustalić, kiedy ma się rozpocząć.

 

CZYSTE I SUCHE

Dużym atutem zmywarek o zaawansowanej technologii jest to, że nie tylko perfekcyjnie myją nawet najbardziej zabrudzone naczynia, ale też pozostawiają je w pełni gotowe do wyjęcia z urządzenia. Zmywarki Whirlpool PowerDry mają innowacyjny system przepływu powietrza, dzięki któremu cała para zostaje usunięta z wnętrza urządzenia. Efektem są w pełni suche naczynia po zakończeniu cyklu zmywania, również te plastikowe.

Przy zakupie zmywarki ważne są również względy estetyczne. Jeśli nie chcemy, by mocno wyróżniała się na tle kuchni, dobrze wybrać model do zabudowy.
 

Więcej informacji o produktach i marce Whirlpool znajduje się na stronie www.whirlpool.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności