Lodówki Whirlpool - Max Kuchnie
Lodówki Whirlpool - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna WHIRLPOOL Pokaż mi swoją lodówkę, powiem ci kim jesteś.

WHIRLPOOL


Pokaż mi swoją lodówkę, powiem ci kim jesteś.

Czy lodówka jest dla Ciebie częścią aranżacyjną wnętrza, na której wieszasz pamiątkowe magnesy z podróży? Jeśli tak, to jesteś Polakiem albo Brazylijczykiem. A może ważniejsze w lodówce jest funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, jak deklarują Szwedzi i Holendrzy? Whirlpool odkrywa przyzwyczajenia Europejczyków, ich priorytety potrzeby w zakresie przechowywania jedzenia. Jednocześnie premierowo odsłania innowacyjną klasę lodówek Supreme No Frost, które odpowiadają na potrzeby wszystkich przebadanych nacji. 

Nasza lodówka jest odbiciem naszego stylu życia 

Lodówki są odbiciem współczesnego stylu życia - kulturalnego, socjologicznego i ekonomicznego postępu. Gdyby ktoś zrobił zdjęcie Twojej lodówki i opublikował je na jednym z portali społecznościowych, to właśnie to zdjęcie mówiłoby o Tobie bardzo wiele: nie tylko co jesz, ale także jakie smaki lubisz, jakie wyznajesz wartości, z kim żyjesz. Po otworzeniu swojej lodówki przed kimś nie ma się już żadnych sekretów!

Whirlpool nieustająco inwestuje w rozwój swoich produktów, aby ułatwić konsumentom ich codzienne czynności, dlatego też zdecydował się zajrzeć do lodówek i zamrażarek Europejczyków, aby lepiej zrozumieć swoich klientów i ich zwyczaje zakupowe. Zgodnie z ta myślą Whirlpool przeprowadził badania we Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Polsce, Rosji i Szwecji, których wynikiem jest rewolucja w technologii przechowywania żywności - linia lodówek Supreme No Frost. 

Dzięki przeprowadzonym badaniom Whirlpool dowiedział się, że jedna na trzy osoby ceni swoją lodówkę za jej kluczowe działanie - przechowywanie i ochronę tego, co jemy. 56% ankietowanych wierzy, że lodówka odzwierciedla całość ich stylu życia. Kuchnia odgrywa ważną rolę w naszym życiu. 56% Europejczyków lubi spędzać czas w kuchni i w ten sposób wyrażać swoją kreatywność. 


Najlepsza lodówka i zamrażarka powstała dzięki znajomości potrzeb konsumentów.

Najwyższej jakości lodówka Whirlpool Supreme No Frost jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby konsumentów i spełnia wszystkie ich marzenia. To tylko umacnia pozycję Whirlpool w kategorii przechowywania świeżej i mrożonej żywności. A to wszystko za pomocą zastosowanych technologii:

 • Supreme No Frost
  Sekret tej innowacyjnej i zupełnie nowej technologii Whirlpool tkwi w dwóch osobnych komorach z systemem No Frost - jednej lodówce i jednej zamrażarce. jest to gwarancja najlepszej temperatury do przechowywania świeżego i mrożonego jedzenia. 
 • 6. Zmysł FreshControl
  Ten system nieustająco monitoruje temperaturę i wilgotność panującą w lodówce, a także wraca do prawidłowych parametrów 5 razy szybciej po otwarciu drzwi. W nawiązaniu do badań przeprowadzonych przez AITA idealny poziom wilgotności w lodówce to 70-85% - taką właśnie wartość gwarantuje technologia Whirlpool 6. Zmysł FreshControl.
 • Technologia FreezeControl
  Ta technologia dba o to, aby zamrożone jedzenie nie traciło swojej wilgotności ani smaku, utrzymuje stałą temperaturę także w trakcie rozmrażania i znacznie obniża wahania temperatury w zamrażarce chroniąc jedzenie przed utratą jakości i koloru. 
 • Komora Active 0°
  Jest to komora, w której panują idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Temperatura w Active0° wynosi około 0°, co oznacza, że jedzenie dłużej pozostanie świeże i zachowa swój wygląd i wartości odżywcze. System chłodzenia w komorze Active0° może zostać wyłączony, a sama komora może być używana do standardowego przechowywania żywności.

 

Więcej informacji o produktach i marce Whirlpool znajduje się na stronie www.whirlpool.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności