Pralka Whirlpool z linii W Collection - Max Kuchnie
Pralka Whirlpool z linii W Collection - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna WHIRLPOOL Pralka Whirlpool z linii W Collection –...

WHIRLPOOL


Pralka Whirlpool z linii W Collection – nowoczesny sposób na pranie

Nowoczesne urządzenia AGD pozwalają uprościć codzienne obowiązki domowe. Dzięki inteligentnym pralkom nie musimy już zastanawiać się, jaki tryb pracy czy temperatura będą najkorzystniejsze dla naszych ubrań. Firma Whirlpool oddaje do dyspozycji urządzenie wyposażone w innowacyjną technologię 6. Zmysł, która eliminuje wszystkie dylematy związane z procesem prania, jednocześnie ograniczając naszą pracę do minimum.

Intuicyjna obsługa

Pralki Whirlpool z linii W Collection zostały wyposażone w dotykowy ekran MySmartDisplay, który jest wkomponowany w drzwiczki i pozostaje niewidoczny, aż do momentu uruchomienia sprzętu. Interfejs pozwala na bardzo łatwą i intuicyjną obsługę urządzenia. Nasza aktywność ograniczy się jedynie do określenia materiału z jakiego wykonana jest odzież oraz wskazania trybu prania (szybkiego, normalnego, łagodnego, odkażającego lub intensywnego). Automatycznie dobrany czas pracy oraz temperatura cyklu będą widoczne na wyświetlaczu MySmartDisplay. Ułatwieniem jest także możliwość tworzenia zindywidualizowanych programów i ich późniejsze zapisanie poprzez wciśnięcie ikony „Ulubione" oznaczonej sercem. Pralki W Collection oferują także możliwość ich zdalnej obsługi za pomocą dedykowanej aplikacji 6th Sense Live. Dzięki połączeniu z Internetem będziemy w stanie uruchomić program prania, zmienić jego parametry czy sprawdzić statystki z dowolnego miejsca, nawet znajdując się poza domem.

 

Efektywna praca

Kolejnym elementem procesu prania, który dotychczas mógł być kłopotliwy to dobór odpowiedniej ilości środka piorącego. Za duża ilość może skutkować pozostaniem detergentu na ubraniu, a w konsekwencji doprowadzić do reakcji alergicznej skóry, za mała – konieczność powtórzenia cyklu. Pralka Whirlpool W Collection została wyposażona w system PrecisionDose, wspierany przez innowacyjną technologię Whirlpool – 6. Zmysł. Rozwiązanie to pozwala na jednorazowe uzupełnienie dwukomorowego zbiornika na detergent oraz płyn do płukania, którego pojemność wystarczy nawet na 50 cykli prania1. Urządzenie będzie automatycznie dobierało najkorzystniejszą ilość każdego z nich, w zależności od wielkości i rodzaju załadunku.

 

6 godzin przerwy

Robiąc pranie nieczęsto zostajemy zmuszeni do pozostania w domu, aż do czasu zakończenia cyklu. Zastosowana w pralkach z linii W Collection opcja FreshCare, dodana do wybranego programu prania sprawia, że odzież może pozostać w bębnie urządzenia nawet przez 6 godzin po skończeniu cyklu, bez obaw o jej stan czy świeżość. Ponadto redukuje on ilość zagnieceń powstałych na ubraniach, dzięki czemu późniejsze prasowanie garderoby będzie dużo łatwiejsze. Co więcej, funkcję FreshCare można włączyć przed praniem lub w trakcie jego trwania oraz wyłączyć w dowolnym momencie (bez czekania na zakończenie procesu odświeżania).

 

Wyróżniający się design i efektowna cisza

Poza wieloma rozwiązaniami technologicznymi, ułatwiającymi codzienne korzystanie z urządzenia, pralki Whirlpool W Collection wyróżnia minimalistyczny design. Najbardziej charakterystyczne są okrągłe drzwi, które sięgają do obu krawędzi pralki. Poza ciekawym efektem wizualnym, są one także bardzo ergonomiczne - ułatwiają wkładanie i wyjmowanie odzieży z bębna. Za niezwykle cichą pracę sprzętu odpowiada natomiast technologia Zen. Bezpośrednie połączenie silnika z bębnem wpływa na zmniejszenie wibracji oraz większą ciszę i dłuższą żywotność w stosunku do silnika paskowego.

Debiutująca na polskim rynku pralka Whirlpool W Collection to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wyjątkowy design. W czasach, w których pielęgnujemy każdą wolną chwilę, urządzenie działające w dużej mierze samodzielnie może okazać się niezwykle pomocne.

Więcej informacji o produktach i marce Whirlpool znajduje się na stronie www.whirlpool.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności