Supreme Dual NoFrost: Lodówki Whirlpool - Max Kuchnie
Supreme Dual NoFrost: Lodówki Whirlpool - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna WHIRLPOOL Supreme Dual NoFrost: Ewolucja technologii NoFrost...

WHIRLPOOL


Supreme Dual NoFrost: Ewolucja technologii NoFrost dla jeszcze większej świeżości produktów

Chłodziarko-zamrażarki Whirlpool Supreme Dual NoFrost to gwarancja optymalnych warunków do przechowywania żywności. Dwa niezależne obiegi powietrza dla chłodziarki i zamrażarki pozwalają zachować idealną temperaturę i wilgotność wewnątrz urządzenia. Dzięki czemu żywność pozostaje świeża i nie wysycha a Ty możesz cieszyć się doskonałym smakiem swoich ulubionych dań jeszcze dłużej.

Supreme Dual NoFrost

Wyjątkowe lodówki Whirlpool Supreme No Frost to urządzenia posiadające dwa systemy NoFrost - osobny dla chłodziarki i zamrażarki. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia idealną kontrolę temperatury oraz optymalny poziom wilgotności w chłodziarce, dzięki czemu na ściankach lodówki nie osadza się szron a przechowywana żywność pozostaje dłużej świeża i nie wysycha! Osobny system NoFrost w zamrażarce zapobiega powstawaniu szronu i lodu, dzięki czemu nie wymaga ona ręcznego rozmrażania.

 

Jedzenie świeże jak w dniu zakupu

Teraz przchowywane w chłodziarce produkty zachowują swoją naturalną świeżość, smak i kolor nawet cztery razy dłużej! Funkcja 6. zmysł Fresh Control znacznie wydłuża czas przechowywania żywności poprzez utrzymanie optymalnej temperatury i wilgotności na poziomie 70-85%. Dzięki temu świeże produkty będą na wyciągnięcie ręki, a Ty wreszcie poradzisz sobie z problememmarnowania żywności.

 

Świeżość w zasięgu ręki

Odkryj idealne rozwiązanie do przechowywania świeżego mięsa i ryb. Specjalna komora 0 zapewnia optymalne warunki przechowywania żywności, zapobiegając procesowi utleniania oraz rozwojowi bakterii.

 

Ochrona jakości mrożonej żywności

Innowacyjny system regulacji temperatury Freeze Control zmniejsza wahania temperatury w całym zamrażalniku do minimum, niwelując osadzanie się szronu na mrożonych produktach i redukując odparzenia mrozowe nawet do 50%. Po rozmrożeniu żywność zachowuje swój wygląd, smak i wartości odżywcze.

 

Innowacja jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze

Whirlpool Supreme Dual NoFrost to nie tylko lider w przechowywaniu świeżej i mrożonej żywności. Dużą wagę przykładamy do funkcjonalności naszych rozwiązań, tak byś mógł cieszyć się jeszcze większym komfortem w swojej kuchni.

 

Równie ważne jest dla nas wzornictwo, które sprawia, że Twoja kuchnia nabiera jeszcze piękniejszych kształtów. Lodówka Supreme Dual NoFrost to prosta i elegancka linia, która świetnie wpisuje się w każdą kuchnię, podkreślając jej stylowy wygląd. To świetny wybór dla tych, którym zależy na estetyce i doskonałym sprzęcie.

 

Więcej informacji o produktach i marce Whirlpool znajduje się na stronie www.whirlpool.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności