Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / WHIRLPOOL / Supreme Dual NoFrost: Ewolucja technologii NoFrost...

Supreme Dual NoFrost: Ewolucja technologii NoFrost dla jeszcze większej świeżości produktów

Ulubione0

Chłodziarko-zamrażarki Whirlpool Supreme Dual NoFrost to gwarancja optymalnych warunków do przechowywania żywności. Dwa niezależne obiegi powietrza dla chłodziarki i zamrażarki pozwalają zachować idealną temperaturę i wilgotność wewnątrz urządzenia. Dzięki czemu żywność pozostaje świeża i nie wysycha a Ty możesz cieszyć się doskonałym smakiem swoich ulubionych dań jeszcze dłużej.

whirlpool

Supreme Dual NoFrost

Wyjątkowe lodówki Whirlpool Supreme No Frost to urządzenia posiadające dwa systemy NoFrost - osobny dla chłodziarki i zamrażarki. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia idealną kontrolę temperatury oraz optymalny poziom wilgotności w chłodziarce, dzięki czemu na ściankach lodówki nie osadza się szron a przechowywana żywność pozostaje dłużej świeża i nie wysycha! Osobny system NoFrost w zamrażarce zapobiega powstawaniu szronu i lodu, dzięki czemu nie wymaga ona ręcznego rozmrażania.

 

Jedzenie świeże jak w dniu zakupu

Teraz przchowywane w chłodziarce produkty zachowują swoją naturalną świeżość, smak i kolor nawet cztery razy dłużej! Funkcja 6-ty zmysł Fresh Control znacznie wydłuża czas przechowywania żywności poprzez utrzymanie optymalnej temperatury i wilgotności na poziomie 70-85%. Dzięki temu świeże produkty będą na wyciągnięcie ręki, a Ty wreszcie poradzisz sobie z problememmarnowania żywności.

 

Świeżość w zasięgu ręki

Odkryj idealne rozwiązanie do przechowywania świeżego mięsa i ryb. Specjalna komora 0 zapewnia optymalne warunki przechowywania żywności, zapobiegając procesowi utleniania oraz rozwojowi bakterii.

 

Ochrona jakości mrożonej żywności

Innowacyjny system regulacji temperatury Freeze Control zmniejsza wahania temperatury w całym zamrażalniku do minimum, niwelując osadzanie się szronu na mrożonych produktach i redukując odparzenia mrozowe nawet do 50%. Po rozmrożeniu żywność zachowuje swój wygląd, smak i wartości odżywcze.

 

Innowacja jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze

Whirlpool Supreme Dual NoFrost to nie tylko lider w przechowywaniu świeżej i mrożonej żywności. Dużą wagę przykładamy do funkcjonalności naszych rozwiązań, tak byś mógł cieszyć się jeszcze większym komfortem w swojej kuchni.

 

Równie ważne jest dla nas wzornictwo, które sprawia, że Twoja kuchnia nabiera jeszcze piękniejszych kształtów. Lodówka Supreme Dual NoFrost to prosta i elegancka linia, która świetnie wpisuje się w każdą kuchnię, podkreślając jej stylowy wygląd. To świetny wybór dla tych, którym zależy na estetyce i doskonałym sprzęcie.

 

Więcej informacji o produktach i marce Whirlpool na stronie www.whirlpool.pl

 

 

Zobacz również

ŻYCIE W TRYBIE SLOW W KUCHNI

ŻYCIE W TRYBIE SLOW W KUCHNI

W codziennym zabieganiu chwila dla siebie to prawdziwy luksus. Chcesz być trochę bardziej slow?...

Pokaż mi swoją lodówkę, powiem ci kim jesteś.

Pokaż mi swoją lodówkę, powiem ci kim jesteś.

Nasza lodówka jest odbiciem naszego stylu życia  Lodówki są odbiciem współczesnego stylu...