Whirlpool - W Collection - Max Kuchnie
Whirlpool - W Collection - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna WHIRLPOOL Whirlpool - W Collection

WHIRLPOOL


Whirlpool - W Collection

Marka Whirlpool właśnie wprowadziła na rynek linię W Collection – nową gamę inteligentnych sprzętów AGD. Urządzenia dostępne są w czterech liniach, które łączy elegancki design, nowoczesna technologia oraz intuicyjność użytkowania.

W Collection – zaawansowana technologia i piękny wygląd

Kolekcję sprzętów Whirlpool W Collection tworzą przede wszystkim inteligentne urządzenia do gotowania – piekarniki, płyty indukcyjne, okapy oraz kuchenki mikrofalowe. Ich uzupełnieniem są zmywarki, pralka, a także czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka o unikatowym designie i parametrach. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół oraz efektywność pracy. Są łatwe w obsłudze i gwarantują perfekcyjne rezultaty. W skład gamy W Collection wchodzą cztery linie urządzeń do zabudowy – W6, W7 oraz najbardziej zaawansowane - W9 i flagowa - W11. W nowych sprzętach Whirlpool zastosowane zostały najbardziej zaawansowane technologie, wśród których znajdują się m.in. programy parowe SteamSense i Steamsense+, czteropunktowa termosonda, najwyższej jakości kolorowe wyświetlacze tekstowe MySmartDisplay oraz funkcja Cook4 umożliwiająca pieczenie czterech różnych potraw w tym samym czasie, a także rozwiązanie connectivity z aplikacją 6th Sense Live. W zmywarkach pojawił się natomiast innowacyjny system PowerClean Pro. Wszystkie produkty wyposażone są również w innowacyjną technologię Whirlpool 6. Zmysł, dzięki której obsługa urządzeń jest intuicyjna i prosta. Sprzęty z linii W Collection wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale również eleganckim, minimalistycznym designem. Modele z linii W11 i W9 posiadają zintegrowane uchwyty w drzwiach, dzięki czemu stanowią estetyczne wykończenie kuchennych wnętrz.

 

Kolorowy wyświetlacz tekstowy MySmartDisplay

Piekarniki Whirlpool W Collection zostały wyposażone w automatyczne programy do pieczenia umożliwiając korzystanie z nawet 100 kombinacji przepisów 6. Zmysłu. W linii W11 można je z łatwością wykorzystać dzięki 4,5 calowemu dotykowemu, kolorowemu wyświetlaczowi tekstowemu MySmartDisplay, który umożliwia dopasowanie ustawień do preferencji użytkownika i prowadzi go w łatwy sposób przez kolejne etapy przygotowywania potrawy. Inteligentne wyświetlacze i automatyczne programy do gotowania występują również w najnowszych płytach indukcyjnych.

 

Termosonda czteropunktowa

Korzystająca z technologii Whirlpool 6. Zmysł czteropunktowa termosonda MultisenseProbe jest elementem piekarników z linii W11 i W9. Mierzy temperaturę w czterech różnych punktach pieczonej potrawy, zapewniając jej równomierne wypieczenie. Jest to opatentowane rozwiązanie, które zapewnia pełną i stałą kontrolę pieczenia. Specjalna konstrukcja nowej termosondy pozwala na stabilne umieszczenie jej w dowolnej potrawie – również o płynnej konsystencji, takich jak ciasta czy chleb.

 

Cook4

Piekarniki z linii W Collection posiadają funkcję Cook4, umożliwiającą pieczenie czterech różnych dań podczas jednego cyklu. Wystarczy jeden program, aby przygotować całe menu - interfejs sugeruje użytkownikowi najbardziej odpowiednią półkę dla poszczególnych potraw, podczas gdy system obiegu powietrza i mocniejszy silnik wentylatora zapobiegają mieszaniu się smaków i aromatów. Funkcja Cook4 gwarantuje doskonałe efekty pieczenia, przy jednoczesnej oszczędności czasu i energii.

 

SteamSense i SteamSense+

Dla osób ceniących sobie lekką kuchnię, piekarniki z serii W11, W9 i W6 zostały wyposażone w technologie umożliwiające gotowanie na parze. Opcja SteamSense, dzięki połączeniu pary wodnej i termoobiegu gwarantuje idealny smak, soczystość i wypieczenie potrawy. SteamSense+, wykorzystująca 100% pary wodnej wydobywa z przygotowywanych dań pełnię smaków i aromatów przy jednoczesnym zachowaniu walorów odżywczych, witamin i minerałów.

 

Koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Whirlpool i gotuj inteligentnie.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności