ŻYCIE W TRYBIE SLOW W KUCHNI - Max Kuchnie
ŻYCIE W TRYBIE SLOW W KUCHNI - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna WHIRLPOOL ŻYCIE W TRYBIE SLOW W KUCHNI

WHIRLPOOL


ŻYCIE W TRYBIE SLOW W KUCHNI

W czasach, gdy ciągle za czymś spieszymy warto choć na chwilę się zatrzymać i zacząć funkcjonować w trybie slow. Praca, odbiór dzieci ze szkoły, zakupy spożywcze, pranie odzieży i gotowanie obiadu? Pozwól, by choć część obowiązków wykonało za Ciebie intuicyjne urządzenie AGD, które pozwoli Ci odetchnąć i znaleźć chwilę dla siebie. Po prostu, by zastąpiło Cię w kuchni i pozwoliło na bycie trochę bardziej slow.

W codziennym zabieganiu chwila dla siebie to prawdziwy luksus. Chcesz być trochę bardziej slow? Zastosuj się do kilku złotych rad i zrób wreszcie pierwszy krok:
1. Doceniaj „tu i teraz" i zauważaj małe rzeczy, które czynią Cię szczęśliwą.
2. Zarządzaj swoim czasem i zadbaj o równowagę, tak by nie popadać w skrajności. Doba ma tylko 24 godziny, ale można bardzo elastycznie ją wypełnić.
3. Znajdź czas dla rodziny i przyjaciół, nie zapominając przy tym o sobie samej. Bądź czasem egoistką i zadbaj o siebie.
4. Regeneruj się po każdym wysiłku, zarówno psychicznym, jak i fizycznym.
5. Kieruj się swoim wewnętrznym głosem i nie rób niczego na siłę. Żyj w zgodzie z samą sobą. Jeśli na co dzień nie dbasz o to co ląduje na Twoim talerzu i ratujesz się gotową żywnością z opcją „na wynos", postaraj się to zmienić. Nie tylko ze względu na Twoje zdrowie. Odpowiednie zaplanowanie posiłków nie tylko zaoszczędzi zdrowie, ale pozwoli Ci spędzić w kuchni czas np. z dziećmi czy partnerem. Możecie przecież menu na kolejny dzień przygotować i wy- konać wspólnie. Pozwól by pieczoną rybę, czy zapiekankę przyrządził za Ciebie Twój piekarnik, podczas gdy Ty będziesz upajała się chwilą dla siebie i swoich bliskich.


Gotuj z 6. Zmysłem

Wspólnie z rodziną czy przyjaciółmi wybraliście już co macie ochotę zjeść podczas wieczornej kolacji? Pizza, pieczeń, soczysta ryba? Po wstawieniu dania do piekarnika nie musisz głowić się nad sposobem pieczenia – z termoobiegiem, a może grzanie góra dół? Wybierz przepis, określ wagę dania oraz temperaturę pieczenia, a piekarnik Whirlpool AKZ 7960 IX z 6. Zmysłem sam dobierze odpowiedni program dla Twojego dania. Jak korzystać z funkcji 6. Zmysłu uczy Akademia Kulinarna Whirlpool: www.akademiakulinarnawhirlpool.pl


Pieczenie kilku dań jednocześnie?

Jeśli Twoi goście czy rodzina ma ochotę na więcej niż jedno danie i wszyscy liczą na przystawkę, danie główne i deser, to zaradzi temu system Cook3, w który wyposażony jest piekarnik Whirlpool AKZ 7960 IX. Dzięki niemu możesz równocześnie piec aż 3 potrawy nie martwiąc się o to, że zapach pieczonego łososia przeniknie do ustawionego wyżej ciasta, czy makaronu. Dodatkowo oszczędzasz przy tym czas i pieniądze, bowiem w kilkadziesiąt minut masz gotowe nawet trzy dania, a zakup sprzętu o wysokiej klasie energetycznej obniża Twoje rachunki za prąd.


Bez wcześniejszego rozgrzewania

Wybraliście wspólnie menu wieczornej kolacji, jesteście głodni i chciałabyś wyjść z kuchni, by mieć jak najwięcej czasu na wspólne rozmowy? Przydatna będzie funkcja Ready2Cook, która umożliwia pieczenie bez wcześniejszego nagrzewania piekarnika. Whirlpool AKZ 7960 IX wyposażony jest w system ogrzewania konwekcyjnego, które pozwala szybko osiągnąć właściwą temperaturę. Wkładasz danie do piekarnika i cieszysz się wspólnym spotkaniem. Pozwól, by niewielkie rzeczy ułatwiały Ci życie i dawały możliwość przejścia w tryb slow. Zaplanuj swój odpoczynek, podczas gdy codzienne czynności wykonają się prawie same. Znajdź czas na codzienne rytuały i ciesz się chwilą.

Więcej informacji o produktach i marce Whirlpool znajduje się na stronie www.whirlpool.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności