Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / ZELMER / Funkcjonalność od A do Z

Funkcjonalność od A do Z

Ulubione0

Zelmer to jedna z najbardziej znanych marek w Polsce. Jej kultowe sprzęty, takie jak odkurzacze „jamniki", miksery i maszynki do mielenia już dawno wpisały się w historię naszego kraju i do tej pory zajmują istotne miejsce w ofercie marki. Od 2014 r. Zelmer rozszerzył portfolio o segment dużego AGD, które znalazło swoich zwolenników, a ich grono stale rośnie. Dlatego i w tym roku w portfolio marki pojawiły się nowości produktowe.

Zelmer

Z jak Zmywarki
W kategorii zmywarek, marka Zelmer stawia przede wszystkim na prostotę, funkcjonalność i wygodę użytkowania. Te wartości widać w nowej ofercie. Modele przeznaczone pod zabudowę kuchenną 60 cm i te wolnostojące 45 cm sprawdzą się w każdym mieszkaniu – i tym małym, i tym dużym. Połowa załadunku, program Eco 50, klasa A+ i stosunkowo niskie zużycie wody (nieprzekraczające 12l na cykl) świadczą o tym, że urządzenia dbają o ekonomię i domowy budżet. W nowej zmywarce wolnostojącej (model ZED25A40EU*) zastosowano ciekawe udogodnienie - uchwyt do mycia długich noży w górnym koszu, dzięki któremu ostrza będą bezpiecznie znajdować się w jednym, przystosowanym do tego miejscu.

P jak Piekarniki
Rożne rodzaje grzania, wyświetlacz LED, chłodny front i termoobieg to parametry, które uchodzą za standard, jeśli chodzi o piekarniki marki Zelmer. W tym roku marka wprowadziła nowe urządzenie, model ZH10M41X0*, o poszerzonych funkcjonalnościach. Wyposażono go w prowadnice teleskopowe na jednym poziomie, dzięki którym pieczenie stanie się łatwiejsze i wygodniejsze. Blacha, nawet maksymalnie wysunięta, zachowa swój poziom, dzięki czemu można mieć pewność, że postawione na niej naczynia nie zsuną się i nie poparzą nam rąk. Dodatkowo piekarnik posiada chowane pokrętła, które nie tylko ładnie wyglądają, ale stanowią idealne rozwiązanie dla osób posiadających małe dzieci. Poza tym pozwalają utrzymać panel sterowania w czystości.

N jak Niezawodnie
Bez względu na kategorię, wszystkie produkty sygnowane logo Zelmer cechuje funkcjonalność, solidne wykonanie i niezawodność. To credo przyświeca marce od lat i na stałe zostało wpisane do jej znaku towarowego. Zelmer. Niezawodnie.

Więcej informacji o produktach i marce Zelmer znajduje się na stronie www.zelmer.pl

Zobacz również

Zelmer partnerem plebiscytu Serce dla Zwierząt

Zelmer partnerem plebiscytu Serce dla Zwierząt

„Ależ ja nie robię nic nadzwyczajnego!..." ...to najczęściej wypowiadane słowa przez...

Marka Zelmer doceniona przez polskich konsumentów!

Marka Zelmer doceniona przez polskich...

Tytuły Superbrands i Created In Poland Superbrands są przyznawane w wyniku badania...