Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / ZELMER / Funkcjonalność od A do Z

Funkcjonalność od A do Z

Ulubione0

Zelmer to jedna z najbardziej znanych marek w Polsce. Jej kultowe sprzęty, takie jak odkurzacze „jamniki", miksery i maszynki do mielenia już dawno wpisały się w historię naszego kraju i do tej pory zajmują istotne miejsce w ofercie marki. Od 2014 r. Zelmer rozszerzył portfolio o segment dużego AGD, które znalazło swoich zwolenników, a ich grono stale rośnie. Dlatego i w tym roku w portfolio marki pojawiły się nowości produktowe.

Zelmer

Z jak Zmywarki
W kategorii zmywarek, marka Zelmer stawia przede wszystkim na prostotę, funkcjonalność i wygodę użytkowania. Te wartości widać w nowej ofercie. Modele przeznaczone pod zabudowę kuchenną 60 cm i te wolnostojące 45 cm sprawdzą się w każdym mieszkaniu – i tym małym, i tym dużym. Połowa załadunku, program Eco 50, klasa A+ i stosunkowo niskie zużycie wody (nieprzekraczające 12l na cykl) świadczą o tym, że urządzenia dbają o ekonomię i domowy budżet. W nowej zmywarce wolnostojącej (model ZED25A40EU*) zastosowano ciekawe udogodnienie - uchwyt do mycia długich noży w górnym koszu, dzięki któremu ostrza będą bezpiecznie znajdować się w jednym, przystosowanym do tego miejscu.

P jak Piekarniki
Rożne rodzaje grzania, wyświetlacz LED, chłodny front i termoobieg to parametry, które uchodzą za standard, jeśli chodzi o piekarniki marki Zelmer. W tym roku marka wprowadziła nowe urządzenie, model ZH10M41X0*, o poszerzonych funkcjonalnościach. Wyposażono go w prowadnice teleskopowe na jednym poziomie, dzięki którym pieczenie stanie się łatwiejsze i wygodniejsze. Blacha, nawet maksymalnie wysunięta, zachowa swój poziom, dzięki czemu można mieć pewność, że postawione na niej naczynia nie zsuną się i nie poparzą nam rąk. Dodatkowo piekarnik posiada chowane pokrętła, które nie tylko ładnie wyglądają, ale stanowią idealne rozwiązanie dla osób posiadających małe dzieci. Poza tym pozwalają utrzymać panel sterowania w czystości.

N jak Niezawodnie
Bez względu na kategorię, wszystkie produkty sygnowane logo Zelmer cechuje funkcjonalność, solidne wykonanie i niezawodność. To credo przyświeca marce od lat i na stałe zostało wpisane do jej znaku towarowego. Zelmer. Niezawodnie.

Więcej informacji o produktach i marce Zelmer znajduje się na stronie www.zelmer.pl

Zobacz również

Marka Zelmer z tytułem Superbrands

Marka Zelmer z tytułem Superbrands

Tak prestiżowy tytuł, jakim jest Superbrands, cieszy podwójnie. Przede wszystkim przyznawany jest...

Dlaczego Zelmer

Dlaczego Zelmer

Uzupełnienie bogatego asortymentu marki stanowią żelazka oraz sprzęty do pielęgnacji np.:...