Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / ZELMER / Marka Zelmer z tytułem Superbrands

Marka Zelmer z tytułem Superbrands

Ulubione0

Warszawa, maj 2016 (bsh). Marki Bosch, Siemens i Zelmer zostały nagrodzone prestiżowym tytułem Superbrands aż w dwóch kategoriach – „AGD duże" oraz „AGD drobne i zdrowie". Ponadto, markę Zelmer uhonorowano również tytułem Created In Poland, który nadawany jest polskim markom najchętniej polecanym przez konsumentów.

Zelmer

Tak prestiżowy tytuł, jakim jest Superbrands, cieszy podwójnie. Przede wszystkim przyznawany jest przez naszych najważniejszych jurorów–konsumentów. Jest również wyróżnieniem od gremium ekspertów z branży marketingu, brandingu, czy PR. Obecność Bosch, Siemens i Zelmer w elitarnym gronie najsilniejszych wizerunkowo marek na polskim rynku to duży zaszczyt i potwierdzenie właściwego kierunku rozwoju naszych produktów, które odpowiadają na różne potrzeby konsumentów i odpowiedniej strategii komunikacji – komentuje Hanna Stajuda – Ratajczak, Dyrektor Pionu Komunikacji Marek w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

 

Tytuły Superbrands i Created In Poland Superbrands są przyznawane w wyniku badania konsumenckiego, prowadzonego przez niezależny instytut badawczy, na próbie ponad 15 tysięcy respondentów oraz na podstawie werdyktu Rady Marek, skupiającej ekspertów biznesu, marketingu i mediów. W rankingu ocenie zostało poddanych ponad 2400 marek reprezentujących różne branże, z podziałem na 110 kategorii. Nagroda Superbrands świadczy o sile pozytywnego wizerunku i dużym uznaniu produktów marki Bosch, Siemens i Zelmer wśród konsumentów.

 

Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd., działa obecnie w 80 krajach, od ponad 20 lat wyłania i nagradza najsilniejsze marki funkcjonujące na lokalnych rynkach.Celem organizacji jest promocja idei brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które – dzięki wyjątkowym korzyściom, jakie oferują – osiągnęły rynkowy sukces.

 

Więcej informacji na stronie www.bsh-group.pl

 

Koncern BSH
BSH Hausgeräte GmbH jest największym producentem AGD w Europie i trzecim w tym segmencie na świecie. BSH posiada dziś 43 fabryki w 13 krajach na świecie, w tym w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej i Azji. W ramach koncernu w 50 krajach świata działa 80 spółek-córek, dając zatrudnienie ponad 53 tysiącom pracowników. W portfolio BSH znajduje się 14 marek, w tym dwie wiodące Bosch i Siemens, a także Gaggenau oraz Zelmer.

 

Zobacz również

Dlaczego Zelmer

Dlaczego Zelmer

Uzupełnienie bogatego asortymentu marki stanowią żelazka oraz sprzęty do pielęgnacji np.:...

Mistrz olimpijski z Soczi wybrał markę Zelmer

Mistrz olimpijski z Soczi wybrał markę Zelmer

Gładki przejazd   W ramach właśnie zainicjowanej współpracy z marką Zelmer, Zbigniew...