Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / AGD w kuchni / ZELMER / Zelmer partnerem plebiscytu Serce dla Zwierząt

Zelmer partnerem plebiscytu Serce dla Zwierząt

Ulubione0

Już po raz 13. w ramach plebiscytu Serce dla Zwierząt nagrodzona zostanie osoba, która z potrzeby serca, bezinteresownie pomaga zwierzętom. Uroczysty finał konkursu odbędzie się 16 czerwca w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Marka Zelmer, która w myśl hasła „Chcieć to móc" inspiruje do podejmowania działań na rzecz zwierząt, została partnerem tegorocznego plebiscytu.

Zelmer

„Ależ ja nie robię nic nadzwyczajnego!..."
...to najczęściej wypowiadane słowa przez nominowanych. Ideą wyjątkowego plebiscytu „Serce dla Zwierząt" jest uhonorowanie osób, które z potrzeby serca, skromnie i bez rozgłosu przyczyniają się do poprawiania losu zwierząt. Dlatego nominacje trafiają nie tylko do powszechnie znanych, lecz także do tych, którzy po prostu kochają i wspierają zwierzęta. Kandydatów konkursu wybiera redakcja portalu psy.pl w oparciu o anonimowe rekomendacje, dlatego nominacja jest nie tylko uznaniem za zasługi w pomocy zwierzętom, ale także dużym zaskoczeniem dla samych wybranych. W tym roku, wśród ośmiu kandydatów znaleźli się m.in.: piosenkarz, adwokat, policjant czy osoby prowadzące domy tymczasowe dla zwierząt.

Informacje o kandydatach dostępne są na stronie: www.sercedlazwierzat.pl. Głos w plebiscycie oddać może każda osoba pełnoletnia, która do 11 czerwca wyśle SMS na swojego kandydata lub zagłosuje na stronie internetowej plebiscytu. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 16 czerwca w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

 

Bo chcieć to móc!
Po raz pierwszy partnerem plebiscytu została marka Zelmer, producent odkurzaczy stworzonych z myślą o miłośnikach zwierząt. „Pogromcy sierści" od Zelmera radzą sobie z sierścią na dywanach czy sofach, a dodatkowo usuwają nieprzyjemne zapachy. Jeden z nich: Flooris „Pogromca sierści" jest także nagrodą dla laureata plebiscytu.

 

Zelmer z sercem dla zwierząt
Zelmer to źródło sprytnych rozwiązań i pokonywania przeszkód w spełnianiu własnych potrzeb w życiu codziennym, m.in. w sprzątaniu. W myśl hasła „Chcieć to móc" marka przekonuje, że wszystko jest możliwe, również utrzymanie czystości w domu, w którym mieszka pies, czy kot. Zelmer nie tylko oferuje sprzęty stworzone z myślą o miłośnikach zwierząt, ale także bierze udział w inicjatywach prozwierzęcych, jak np. Warszawski Dzień Zwierząt i Serce dla Zwierząt, zachęcając do adopcji i podejmowania działań na rzecz naszych czworonożnych przyjaciół.

 

Zelmer. Chcieć to móc!

Zobacz również

Marka Zelmer z tytułem Superbrands

Marka Zelmer z tytułem Superbrands

Tak prestiżowy tytuł, jakim jest Superbrands, cieszy podwójnie. Przede wszystkim przyznawany jest...

Zdrowa odmiana - smacznie i zdrowo ze sprzętami Zelmer!

Zdrowa odmiana - smacznie i zdrowo ze sprzętami...

Każdy chciałby się zdrowo odżywiać, ale nie każdy ma na to czas. Mieszanie składników,...