Drewno we wnętrzach - Max Kuchnie
Drewno we wnętrzach - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

Kategorie

ART PARET


Drewno we wnętrzach

Aranżacje, w których wykorzystuje się drewno, są eleganckie i ponadczasowe. Drewniane elementy ocieplają wnętrze pod względem wizualnym, są uniwersalne i można łatwo wkomponować je w większość wnętrzarskich stylów.

Drewno w minimalistycznych aranżacjach

Styl nowoczesny czy skandynawski to ikony minimalizmu we wnętrzach. W jednym i w drugim liczba dekoracyjnych dodatków jest ograniczana na rzecz funkcjonalnych rozwiązań. W nowoczesnych i skandynawskich wnętrzach panuje raczej surowy klimat, który łatwo możemy ocieplić właśnie przy pomocy drewna. Umieszczone na ścianie lub jej części drewniane panele Art Paret stanowić będą stonowany, ale wyrazisty element dekoracyjny, który nie będzie zbytnio ingerował w styl minimalistycznej aranżacji, a z całą pewnością uatrakcyjni wystrój pomieszczenia.

 

Styl klasyczny – tu drewno to konieczność

W klasycznych aranżacjach drewno to podstawowa. Sprawdzą się tu właściwie wszystkie jego rodzaje, faktury i odcienie. Tradycyjne wnętrza będą mieć sporo drewnianych elementów: od mebli, poprzez podłogi, aż po wykończenie ścian. Kiedy jednak klasycznemu wnętrzu chcemy dodać nieco lekkości, możemy postawić na niezawodne połączenie drewna z bielą. Świetnie sprawdzą się tu ażurowe panele listwowe Art Paret, które podkreślą jego tradycyjny charakter, a jednocześnie nie będą przytłaczać.

 

Styl hotelowy

Wyposażenie w drewnie to również jeden z wyznaczników stylu hotelowego. Z oczywistych względów najczęściej styl ten stosujemy w sypialniach, a jednym z jego znaków rozpoznawczych jest drewniane wykończenie ścian. Na ścianach mogą pojawić się gładkie płyty w kolorze drewna, ale znacznie ciekawszy efekt stworzą dekoracyjne panele Art Paret, za sprawą których wnętrze stanie się dużo bardziej intrygujące i zyska dodatkową głębię.

 

Magia drewnianych paneli ściennych Art Paret

Panele modułowe i listwowe Art Paret cechuje wysoka jakość, która jest wynikiem efektywnego połączenia wysokiej klasy materiałów z zaawansowanymi technologiami i doświadczeniem osób czuwających nad ich produkcją. Łatwy montaż paneli daje nam możliwość szybkiego uzyskania jedynej w swoim rodzaju dekoracji ściennej, która zachwyci każdego estetę.