Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Aktualności [OFERTA ARCHIWALNA] Czyste naczynia i wciąż...

Aktualności


[OFERTA ARCHIWALNA] Czyste naczynia i wciąż pełny portfel. Odbierz do 700 zł premii za zakup zmywarki

Przy zakupie urządzeń marki Bosch w studiach Max Kuchnie, zawsze możesz liczyć na dobrą ofertę. Tym razem proponujemy Ci promocję, w której, poza niezawodną zmywarką, zyskać możesz nawet do 800 zł cashbacku. Sprawdź szczegóły już teraz!

Zakup zmywarki Bosch to pewne oszczędności – obniżasz rachunki za wodę, zmywasz szybko i bez wysiłku, a do tego możesz odebrać kilkaset złotych premii. Postaw na ekologię, wysoką jakość i zaawansowane technologie, by mnożyć korzyści. Wysokość cashbacku zależy od kwoty, jaką zapłacisz za urządzenie, i może wynieść od 200 do 700 zł.

 

Cena zakupu zmywarki brutto
Wysokość Premii brutto
Od 1 500,00 zł do 2 500,00 zł 200 zł
Od 2 501,00 zł do 3 500,00 zł 320 zł
Od 3 501,00 zł do 5 000,00 zł 450 zł
Od 5 001,00 zł 700 zł

 

Ale to nie wszystko, ponieważ do każdego caschbacku możesz zyskać dodatkowe 100 zł.

 

Jak dostać 100 zł premii ekstra?

 

Bez względu na to, jak wysoki zwrot będzie Ci przysługiwać, swoją wypłatę możesz powiększyć o dodatkowe 100 zł. Wystarczy, że zdecydujesz się na zmywarkę z systemem ActiveWater Eco, który gwarantuje wyjątkowo niskie zużycie wody. Co zrobić, by przy jednym zakupie zyskać tak wiele?

 

 

Cashback za zakup zmywarki Bosch w 5 prostych krokach

 

Tylko pięć prostych kroków dzieli Cię od tego, by na Twoje konto wpłynęła kilkusetzłotowa premia. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w promocji?

  1. W czasie trwania promocji odwiedź jedno ze studiów Max Kuchnie lub wejdź na maxkuchnie.pl i zamów objęty ofertą model zmywarki Bosch.
  2. Po otrzymaniu urządzenia podziel się swoją opinią na jego temat na oficjalnej stronie marki Bosch, stronie internetowej punktu sprzedaży, stronie internetowej porównywarki cenowej lub w formularzu rejestracyjnym.
  3. Wejdź na bosch-home.pl i zarejestruj urządzenie, wypełniając dostępny na stronie formularz.
  4. Do formularza dołącz zdjęcie lub skan dowodu zakupu, zdjęcie tabliczki znamionowej zmywarki oraz zdjęcie lub zrzut ekranu potwierdzający wystawienie opinii, jeżeli opublikujesz ją poza formularzem.
  5. Po weryfikacji zgłoszenia, w terminie 60 dni, na numer konta podany w formularzu zostanie przelana premia w odpowiedniej wysokości.

 

Akcja trwa od 5.03.2024 r. do 5.05.2024 r. Zgłoszeń można dokonywać do 5.06.2024 r. Szczegółowy regulamin wraz z premiowanymi modelami możesz pobrać tutaj:

[REGULAMIN]

 

 

Zmywarki Bosch z funkcją AciveWater Eco – pewne oszczędności każdego dnia

 

Oszczędne zmywarki Bosch z technologią AciveWater Eco to doskonały wybór nie tylko dla osób, które cenią sobie ekologiczne rozwiązania. Za ich zakup w czasie trwania promocji, możesz zgarnąć dodatkowe 100 zł, ale jest to też sprzęt, który zapewnia codzienne oszczędności w domowym budżecie. Taka zmywarka jest w stanie umyć cały wsad w zaledwie od 6,7 do 7,5 l wody. Imponujące, prawda? Ale tak naprawdę urządzenia te potrafią znacznie więcej i zaskakują swoją funkcjonalnością i elastycznością.

 

Zmywarki Bosch wyposażone w funkcję Home Connect mogą być obsługiwane zdalnie, z poziomu tabletu czy smartphona. Dedykowana aplikacja, poza tym, że daje nam możliwość sterowania urządzeniem, pozwala także na monitorowanie i planowanie jego pracy, a dodatkowo może pomóc nam w wyborze właściwego programu – w zależności od wielkości i rodzaju załadunku. Powiadomi nas także o braku soli i nabłyszczacza, a także o kończącym się zapasie tabletek.

Prosty i wygodny załadunek naczyń możliwy jest za sprawą sprytnie zaprojektowanej komory zmywania, a której znajdziemy kosze z rozkładanymi elementami i regulowaną wysokością, a także dodatkową szufladę na sztućce i kuchenne akcesoria.


Zobacz również


Dobierz AGD Siemens do pary i zyskaj do 2000 zł


Stawiając na AGD marki Siemens, zapraszasz do swojego domu wysokiej jakości,...

Nowy e-book! Poznaj świat granatowych kuchni!


Zapraszamy Was w kolejną podróż po świecie kuchennych trendów. Tym razem...

Poznaj Kuchnię marzeń Mateusza Gesslera i studia Meble...


Studio Meble Prato nawiązało współpracę z cenionym szefem kuchni Mateuszem...