Studia Partnerskie marki Max Kuchnie
Studia Partnerskie marki Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna O nas Studia Partnerskie Marki Max Kuchnie

Studia Partnerskie Marki Max Kuchnie


Nasze studia partnerskie


Zobaczcie nasze studia „od kuchni”

W studiach Max Kuchnie spotkacie ludzi wyjątkowych, dla których praca to prawdziwa pasja. Dlatego wkładają w nią całe swoje serce i podchodzą do niej z pełnym zaangażowaniem. To projektanci i właściciele salonów kuchennych, o których warto mówić – przedstawiać ich historię, by udowadniać, że zawód, który przynosi spełnienie, może być nad wyraz satysfakcjonujący, a z tworzenia czegoś dla innych można czerpać prawdziwą radość. To właśnie ich sylwetki prezentujemy Wam w serii „Poznaj nasze studia od kuchni”.

W tych kilkuminutowych nagraniach, które udostępniamy na naszym kanale na You Tube, zobaczycie salony Max Kuchnie oczami naszych bohaterów, dowiecie się, jak w ich studiach powstają kuchnie marzeń i będziecie mieli okazję obejrzeć najpiękniejsze z nich. Przekonacie się też, że tak naprawdę nie ma pomysłu nie do zrealizowania i że każdą Waszą wnętrzarską wizję da się wcielić w życie.  Wystarczy po prostu znaleźć właściwego projektanta, dla którego uśmiech zadowolonego klienta stanowi największą wartość. A tych z całą pewnością w studiach Max Kuchnie nie brakuje. Zapraszamy was do osobliwego świata wyrafinowanych kuchni. Poznajcie nasze studia od kuchni!

 

„Inspiracje i pomysły na ciekawe wnętrza możemy znaleźć w wielu miejscach. Warto szukać ich z otwartym umysłem, nie zamykać się na rozwiązanie, które nie przemawiają do nas na pierwszy rzut oka. Kopalnią inspiracji jest oczywiście Internet, ale czasem wystarczy porozglądać się wokół siebie. Zestawy kolorów, które nam wydają się do siebie zupełnie nie pasować, często odnajdziemy na przykład w naturze. Otwórzmy się na kolory i nietypowe dla nas rozwiązania i nie bójmy się wykorzystywać ich również w aranżacjach naszych wnętrz. Kolory zawsze dodają nam energii, pobudzają nas do działania i wybudzają nasze zasoby kreatywności.”

Monika Kania

Meble Kania

Gorzów

Dawid Grigoryan

Studio Nazeli

Jutrosin / Krobia

Kamila Choma

Chome.Studio

Świdnica / Dzierżoniów

Justyna Cierpka

Pod Kasztanem

Bytom

Ustawienia prywatności Polityka prywatności