O Nas | Ogólnopolska Sieć Studiów Kuchennych Max Kuchnie
O Nas | Ogólnopolska Sieć Studiów Kuchennych Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

Cała kuchnia w jednym miejscu


Nowa jakość usług na Polskim rynku

 

Max Kuchnie to marka, która powstała, aby kompleksowo spełniać oczekiwania i potrzeby współczesnych użytkowników kuchni. Co to oznacza w praktyce? Otóż na bazie wieloletniego doświadczenia, współpracy z najlepszymi projektantami wnętrz i producentami mebli oraz sprzętów AGD, a także podążaniu za światowymi trendami wnętrzarskimi, stworzyliśmy miejsce, w którym każdy  może znaleźć inspiracje i wiedzę, by przeobrazić marzenia w rzeczywistość.  Ponadto przygotowaliśmy największą bazę mebli, materiałów wykończeniowych, akcesoriów kuchennych, a także nowoczesnych sprzętów AGD w różnych stylach, dzięki czemu zyskujesz możliwość wyposażenia wnętrza od A do Z. Czy możemy dać z siebie jeszcze więcej? Oczywiście, że tak. Otóż pozostajemy także do Twojej dyspozycji  służąc radą, projektem, a także rzetelną wiedzą zgromadzoną w naszym poradniku.

 

Design i nowoczesne technologie

 

Ranga kuchni na przestrzeni ostatnich lat uległa diametralnej zmianie i w pewnym stopniu powróciła do swoich korzeni, a w efekcie kuchnia stała się znów kluczowym wnętrzem w domu. Nowoczesna kuchnia jest nie tylko miejscem roboczym, w którym przygotowujemy posiłki i sprzątamy. Ma ona stanowić serce domu, gdzie ścieżki domowników się krzyżują, i w której lubią oni spędzać swój czas. Jak to osiągnąć? Kluczem do sukcesu jest połączenie w harmonijną całość czynników takich jak: komfort, design, ergonomia. Pomagamy, aby Twoja kuchnia spełniała niniejsze założenia. Dopracowany design, który łączy indywidualne preferencje domowników ze współczesnymi trendami wnętrzarskimi, a także wyposażenie usprawniające wykonywanie codziennych obowiązków kuchennych - to i wiele więcej możesz osiągnąć z naszą pomocą.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Max Kuchnie w liczbach


10
Lat doświadczenia
300
Studiów Mebli Kuchennych w całej Polsce
2500
Urządzeń AGD w ofercie
100%
Zadowolonych klientów
Współpraca

Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z projektantami, a także studiami projektowymi. Budujemy długofalowe relacje oparte na partnerstwie i współpracy z nastawieniem na nieustanny rozwój, by zapewnić klientom najwyższe standardy obsługi oraz nieograniczone możliwości w zakresie wyboru  poszczególnych rozwiązań wnętrzarskich.

Franczyza oraz inne formy współpracy to sposób, by połączyć siły i wspólnie się rozwijać, a w efekcie móc też zaoferować większe możliwości odbiorcom naszych usług. Naszym partnerom zapewniamy kompleksowe wsparcie sprzedażowe oraz marketingowe.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: biuro@maxkuchnie.pl.

Skontaktuj się z nami


Łańcut
ul. Cetnarskiego 35 37-100 Łańcut tel.: +48 17 225 02 20 fax.: +48 17 225 75 50
Katowice
ul. Inwestycyjna 7 41-208 Sosnowiec tel.: +48 32 363 50 80 fax.: +48 32 363 50 74
Poznań
ul. Wołczyńska 18 60-003 Poznań tel.: +48 61 867 20 63 fax.: ++48 61 866 71 51
Warszawa
ul. Sokołowska 50 05-806 Pęcice Małe tel.: +48 22 292 64 54 fax.: +48 22 292 64 55
Ustawienia prywatności Polityka prywatności