Ambasadorzy marki Max Kuchnie
Ambasadorzy marki Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna O nas Ambasadorzy marki Max Kuchnie

Ambasadorzy marki Max Kuchnie


Mirella i Marcin Kępczyńscy we współpracy z Max Kuchnie. Poznajcie naszych ambasadorów!

mirella-i-marcin-ambasadorzy-max-kuchnie-artyk.png

Są znani z telewizyjnego show „Para w remont”, prowadzą też kanał na YouTubie i sklep z designerskimi meblami, ale ich największa pasja to projektowanie i aranżacja wnętrz. Teraz dołączyli do teamu Max Kuchnie, by wspierać Was w realizacji marzeń o perfekcyjnie urządzonej kuchni. Oto nasi ambasadorzy: Mirella i Marcin Kępczyńscy.

 

Prywatnie są małżeństwem od ponad dwóch dekad, zawodowo łączy ich pasja do aranżacji wnętrz. Na co dzień więc projektują, remontują, modernizują, wykańczają i urządzają. Prowadzą też autorski kanał na YouTubie Mirella i Marcin – Wnętrza 360, na którym dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z projektowaniem i remontowaniem domowych pomieszczeń. To duet, który wyróżnia cecha wspólna dla wszystkich naszych ambasadorów – miłość do swojej pracy oraz stylowo i funkcjonalnie zaaranżowanych przestrzeni.

 

 

Współpraca, która inspiruje

 

Mirella i Marcin doskonale znają się również na kuchniach, dlatego jesteśmy przekonani, że dostarczą Wam wielu inspiracji i pomysłów na to, jak urządzić funkcjonalne i pięknie prezentujące się wnętrza. Podpowiedzą, jak dobrać urządzenia AGD, meble, oświetlenie i dekoracyjne dodatki. Mamy pełne zaufanie do naszych ekspertów i już nie możemy doczekać się efektów naszych wspólnych działań. Koniecznie więc śledźcie naszą stronę i media społecznościowe, a także fanpage Mirelli i Marcina, by być na bieżąco ze wszystkim, co dla Was przygotowaliśmy!