chome.studio, Świdnica - Salon meblowy Max Kuchnie - Meble kuchenne
chome.studio, Świdnica - Salon meblowy Max Kuchnie - Meble kuchenne
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

chome.studio


ul. Głowackiego 28 58-100 Świdnica

Kamila Choma

+48511100353

Godziny otwarcia
Pon. - Pt.: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00

O nas


Nasza historia zaczęła się 12 lat temu. To historia fascynacji architekturą, estetyką, funkcjonalnością oraz ludźmi – z ich potrzebami i wizjami, czyli tym wszystkim, co nazywamy projektowaniem. To także historia naszego rozwoju. Z jednoosobowej działalności, do kilkuosobowego zespołu, który dzięki swojej szerokiej wiedzy i doświadczeniu, jest w stanie kompleksowo zadbać o projekt dowolnego wnętrza.

Dziś możemy już zaprosić Was do własnego salonu, gdzie na naszych gości czeka starannie przygotowana ekspozycja, dobra kawa i specjalista, który zawsze doradzi, wysłucha i pomoże dobrać najlepsze rozwiązania. Możemy także pochwalić się produkcją autorskich mebli oraz współpracą z wieloma cenionymi na rynku partnerami i dostawcami.

Nasza oferta


Oferujemy meble producentów z ponad 70 letnią tradycją. Znajdziesz u nas zarówno niemiecką jakość, jak i regionalną tradycję. Wybraliśmy dostawców, którzy z uwagi na swoje możliwości produkcyjne pozwalają nam realizować duże zlecenia, jak również indywidualne projekty na wysokim poziomie. Sprzedajemy wszystkie produkty związane z kuchnią możesz zamówić i kupić bezpośrednio u nas. Oferujemy szeroki wybór materiałów, produktów i rozwiązań technologicznych do wszystkich wnętrz, które sprowadzimy specjalnie dla Ciebie.

Jak dojechać