Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Aktualności Dobierz AGD Siemens do pary i zyskaj do 2000 zł

Aktualności


Dobierz AGD Siemens do pary i zyskaj do 2000 zł

Czas na nowy piekarnik? Mamy dla Ciebie wyjątkową promocję, w której zakup urządzeń Siemens premiowany jest zwrotem części wydanych środków. A jeżeli do piekarnika dobierzesz płytę indukcyjną, zyskasz jeszcze więcej. Sprawdź wszystkie szczegóły naszej oferty.

Stawiając na AGD marki Siemens, zapraszasz do swojego domu wysokiej jakości, inteligentne urządzenia, które dbają o Twój komfort i wolny czas. Ale to nie wszystko, bo kupując je w studiach Max Kuchnie, możesz cieszyć się z dodatkowych korzyści. W naszej nowej ofercie możesz zyskać do 1200 zł casbacku za zakup piekarnika oraz do 800 zł dodatkowej premii, jeżeli dobierzesz do niego płytę indukcyjną. Wysokość zwrotu zależy od wybranych modeli, a to oznacza, że decydując się na bardziej zaawansowane sprzęty, możesz oszczędzić więcej.

 

 

Jak odebrać premię za zakup piekarnika i płyty indukcyjnej Siemens?

 

W studiach Max Kuchnie kompleksowo urządzamy domowe wnętrza, dlatego w naszej ofercie nie brak sprzętów od najlepszych producentów. Wśród nich znajdziesz również urządzenia marki Siemens, znane z niezawodności i wysokiej trwałości. A jak zgarnąć cashback za ich zakup? Oto warunki promocji, z której możesz skorzystać, zamawiając AGD Siemens w naszych salonach:

  1. W czasie trwania akcji udaj się do dowolnego studia Max Kuchnie. Z premiowanej listy urządzeń Siemens wybierz piekarnik lub piekarnik oraz płytę indukcyjną.
  2. Opublikuj opinię o swoich nowych sprzętach na oficjalnej stronie marki Siemens, na stronie porównywarki cenowej lub punktu sprzedaży, w którym zamówione zostały urządzenia, albo w formularzu rejestracyjnym.
  3. Dokonaj zgłoszenia zakupu, wypełniając formularz dostępny na stronie http://www.siemens-home.bsh-group.com/pl. Do formularza musisz załączyć zdjęcie lub skan dowodu zakupu oraz zdjęcia tabliczek znamionowych urządzeń, a także zrzut ekranu lub zdjęcie potwierdzające wystawienie opinii, jeżeli została ona opublikowana poza formularzem.

Pamiętaj, że każde z urządzeń musisz zarejestrować osobno!

  1. Po weryfikacji zgłoszenia, w przeciągu 60 dni, na numer konta bankowego podany w formularzu zostanie wypłacona premia w odpowiedniej wysokości.

 

Akcja trwa od 15.02 do 15.05.2024. Zgłoszeń dokonywać można do 15.06.2024 r.

Szczegółowy regulamin wraz z modelami objętymi promocją znajdziesz tutaj: [POBIERZ REGULAMIN].

 

 

Premia za zakup piekarników Siemens – ile można oszczędzić?

 

Wysokość zwrotu środków zależy od tego, na który z objętych promocją modeli piekarników Siemens się zdecydujemy, oraz czy wraz z piekarnikiem zamówimy także premiowaną płytę indukcyjną. Za sam zakup piekarnika możemy otrzymać cashback w wysokości od 300 do 1200 zł brutto, z kolei jeżeli na naszym zamówieniu znajdzie się również płyta indukcyjna, dodatkowo możemy zgarnąć od 300 do 800 zł brutto. Oznacza to, że maksymalnie możemy odebrać aż 2000 zł premii.

 

 

Inteligentne rozwiązania w piekarnikach i płytach marki Siemens

 

Pieczenie i gotowanie może stać się prawdziwą przyjemnością, jeżeli o efekty naszej pracy dbają zaawansowane systemy, a tych w urządzeniach marki Siemens jest naprawdę sporo. Inteligentne piekarniki do zabudowy Siemens wyposażane są chociażby w czujniki, które samodzielnie kontrolują stopień wypieczenia potraw i ciast, funkcję fastPreheat, za sprawą której piekarnik rozgrzewa się błyskawicznie, czy termoobieg gwarantujący równomierne pieczenie na kilku poziomach jednocześnie.

Płyty indukcyjne Siemens z kolei oferują m.in. elastyczne pola grzewcze, które dostosowują się do wielkości ustawianych na nich naczyń, czujniki zapobiegające wykipieniu gotowanych płynów czy możliwość połączenia dwóch pól grzewczych w jedną dużą strefę.

W najnowszych modelach płyt i piekarników mamy natomiast do dyspozycji technologię Home Connect. To rozwiązanie, które umożliwia zdalne sterowanie domowym sprzętem, przy wykorzystaniu tabletu lub smartfona, również kiedy jesteśmy poza domem. A ponadto otwiera przed nami świat wyśmienitych przepisów i cennych wskazówek dotyczących użytkowania i pielęgnacji naszych sprzętów.


Zobacz również


Takie emocje tylko raz do roku! Zapraszamy na IV Szturm...


Jak co roku Max Kuchnie wspiera bieg z przeszkodami „Szturm Śląski”....

W Max Kuchnie tworzymy kuchnie mistrzów!


To kuchnia, która powstała dla kogoś naprawdę wyjątkowego, kto nieraz...

Już jest! Nowy monobrand, a w nim najlepsze realizacje...


Odkryjcie piękne kuchnie stworzone przez studio Pinio z Tych, zobaczcie stylowe AGD...