Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Aktualności Wiosenne wydanie Magazynu Max Kuchnie!

Aktualności


Wiosenne wydanie Magazynu Max Kuchnie!

Pewnie nie zaskoczy Was to, że nasze dzisiejsze postrzeganie świata i jego wartości w ostatnim czasie zmieniło się diametralnie. Zakładamy, że doświadczacie tego samego. Co dzisiaj jest pewnikiem? Co można przewidzieć, czego się spodziewać? Ten wielki pstryk w nos, jaki daje nam świat, sprawia że zaczynamy wartościować na nowo.

 

Co dzisiaj może nam dać poczucie stabilizacji? Gdzie możemy czuć się bezpiecznie? Z pełnym przekonaniem odpowiemy, że w naszych domach. To one dzisiaj stają się prywatną i jedyną oazą spokoju i pewności. Wolne od świata zewnętrznego dają nam i naszym rodzinom dobre powietrze i właściwe schronienie. Ich rola nabiera dzisiaj zupełnie nowego znaczenia. Zadbajmy więc o nie i stwórzmy je tak, aby mogły dawać nam na co dzień nie tylko te podstawowe rzeczy. Twórzmy je z myślą, aby dawały nam możliwość pełnego życia, przestrzeni nasączonej po każdy sufit dobrą energią.

 

Jak co wydanie inspirujemy Was. Pokazując już nie tylko kuchnie wkraczamy do jadalni, do salonów i sypialni, a nawet łazienek. Nasze studia i nasi stolarze są stworzeni do zadań specjalnych. Zaprojektują i wykonają każdy mebel oraz dobiorą idealnie skrojony na miarę potrzeb sprzęt AGD. Cały dom w jednym miejscu?!? Oczywiście :)

 

Zapraszamy Was do Studiów Max Kuchnie i ponad wszystko życzymy zdrowia!


Zobacz również


Poznaj nasze studia od kuchni! Oto ambasadorzy sieci Max...


Max Kuchnie to sieć, do której należy ponad 300 studiów kuchennych w...

Re-otwarcie studia Nazeli w Krobi!


17 lipca 2020 r. w Krobi odbyło się wielkie re-otwarcie naszego studia Meble...

Tak było na otwarciu Salonu Meblowego Anna!


Początkiem listopada zapraszaliśmy Was na Dni Otwarte w studiu Anna w Kuczborku. Dla...