Cztery czwarte designu – wnętrzarskie historie z Mirellą i Marcinem
Cztery czwarte designu – wnętrzarskie historie z Mirellą i Marcinem
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

4/4 Designu – Wnętrzarskie historie z Mirellą i Marcinem


W cyklu 4/4 Designu dzielimy się z Wami pomysłami na nietuzinkowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli. A wszystko to pod czujnym okiem naszych ambasadorów Mirelli i Marcina Kępczyńskich, którzy odkryją przez Wami niejeden sekret dobrze urządzonych wnętrz.

Kuchnia w stylu Hampton

Kuchnia to szczególnie ważne miejsce w każdym domu. To przestrzeń, która powinna odzwierciedlać nasze upodobania i potrzeby. Musi być komfortowa, dlatego nie może w niej zabraknąć funkcjonalnych urządzeń AGD.

Kuchnia w stylu Hampton to smaczne połączenie akcentów zaczerpniętych z różnych aranżacji. Jest to nowoczesna klasyka z odrobiną stylu rustykalnego. Jest tutaj troszkę angielskiego stylu wiktoriańskiego i elementy pasujące do klasycznej małej wioski. Wszystkie elementy nawiązują do wystrojów, które możemy spotkać w typowych domkach plażowych. W każdej kuchni w stylu Hampton znajdziemy elementy nawiązujące do plaży i morza.

Połączenie stylów może wydawać się mieszanką wybuchową, która daje pstrokaty efekt – a jest wręcz przeciwnie! W tej kuchni wszystkie elementy są starannie dobrane, wszystko do siebie pasuje, a końcowy efekt jest naprawdę piorunujący. Styl Hampton można uznać za bardzo sprzeczny. Z jednej strony taka kuchnia jest wytworna, luksusowa, nowoczesna – z drugiej bardzo przytulna i ciepła. To, co mogłoby się wydawać niezbyt dobrym połączeniem, tutaj – prezentuje się świetnie.