Cztery czwarte designu – wnętrzarskie historie z Mirellą i Marcinem
Cztery czwarte designu – wnętrzarskie historie z Mirellą i Marcinem
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

4/4 Designu – Wnętrzarskie historie z Mirellą i Marcinem


W cyklu 4/4 Designu dzielimy się z Wami pomysłami na nietuzinkowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli. A wszystko to pod czujnym okiem naszych ambasadorów Mirelli i Marcina Kępczyńskich, którzy odkryją przez Wami niejeden sekret dobrze urządzonych wnętrz.

Kuchnia w stylu hard loft

W tym odcinku odwiedzamy dom znajdujący się malowniczym miejscu w Bolimowskim Parku Krajobrazowym. Znajdziemy w nim efektowną kuchnię w stylu hard loft. Królują w niej cegła, metal i szczotkowane drewno.

Niebanalny wygląd  kuchni, nawiązujący do nowojorskich artystycznych wnętrz, łączy się z dużą funkcjonalnością. Właściciele domu postawili na nowoczesne AGD Samsung. To m.in. pojemna lodówka side by side z technologią Space Max, a także piekarnik Samsung Dual Cook, w którym można przygotować równocześnie dwie potrawy, ustawiając inny tryb i temperaturę dla każdej z nich. Natomiast aplikacja Smart Things umożliwia sterowanie urządzeniem z telefonu.

Obejrzymy również pozostałe pomieszczenia, jak pralnię, łazienkę, sypialnię oraz wisienkę na torcie – ogród zimowy. W mroźne miesiące to idealne miejsce na poranna kawę lub popołudniowy relaks.