Cztery czwarte designu – wnętrzarskie historie z Mirellą i Marcinem
Cztery czwarte designu – wnętrzarskie historie z Mirellą i Marcinem
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

4/4 Designu – Wnętrzarskie historie z Mirellą i Marcinem


W cyklu 4/4 Designu dzielimy się z Wami pomysłami na nietuzinkowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli. A wszystko to pod czujnym okiem naszych ambasadorów Mirelli i Marcina Kępczyńskich, którzy odkryją przez Wami niejeden sekret dobrze urządzonych wnętrz.

Salon i jadalnia w stylu Hampton

W naszym eleganckim domu utrzymanym w stylu Hampton, salon i jadalnia stanowią serce domu, łącząc w sobie wygodę z klasą.

Salon, pełen jasności i ciepła, zachwyca miękkimi materiałami i subtelnie wprowadzonymi błękitnymi akcentami. Przez rozległe okna do wnętrza wpada obfitość naturalnego światła, co dodaje przestrzeni przyjaznego charakteru. Komfortowe sofy i eleganckie wyposażenie tworzą idealne warunki do odpoczynku i cieszenia się czasem z najbliższymi. Jest to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Jadalnia w duchu Hampton to zmysłowa uczta. Długi, solidny drewniany stół zachęca do długich, wspólnych posiłków w wytwornej atmosferze. To tutaj smaki i rozmowy splatają się w niezwykły sposób, pozostając w pamięci na długo.