Biała Kuchnia - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Biała Kuchnia - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Biała kuchnia Studio Eltop, Ostrowiec Świętokrzyski -...

Studio Eltop, Ostrowiec Świętokrzyski - STONOWANY LOFT


STONOWANY LOFT


Aranżacja przestrzeni w stylu industrialnym to spore wyzwanie, zwłaszcza jeśli chce się znaleźć wspólny mianownik dla ponadczasowego piękna definiującego klasykę i fascynacji estetyką soft loftów. Prezentowana kuchnia została bardzo dobrze uporządkowana z zachowaniem zasad ergonomii przy jednoczesnej zabawie designem. Projekt zachwyca uroczymi liniami, ciszą i spokojem. Jest współcześnie i niebywale przytulnie.

Dominują jasne, bardzo przyjemne dla oka kolory - biel na ścianach i frontach, ciepły odcień drewna wyeksponowanego w strefie blatu oraz ciemny brąz występujący na roletach. Warto zwrócić uwagę również na inne materiały wykończeniowe wykorzystane w tym projekcie, takie jak np. drewno na podłodze i stole oraz eleganckie czarne uchwyty. W tej kuchni każdy element wystroju pełni istotną rolę, a jej wyjątkowość wyostrza nie tylko sztuczne oświetlenie, ale również światło naturalne, wpadające przez okna i przeszklone drzwi. Warto zwrócić uwagę także na ledowe oświetlenie podszafkowe charakteryzujące się opcją regulowania barwy i natężenia, którą można optymalnie dopasowywać do każdej okazji.

Fronty mebli na zamówienie zostały wykonane z lakierowanego MDf w macie, a blat z kolekcji Egger wyróżnia sią fakturą drewna. Na uwagę zasługuje również podłoga pokryta panelami imitującymi strukturę drewna dębowego.

Rekomendowany sprzęt AGD: zlewozmywak granitowy KERNAU KGS A 50 1B1D, okap podszafkowy KERNAU  KBH 0660.1 X, bateria KERNAU KWT 20 PO, zmywarka SIEMENS SR 85EX05ME, chłodziarko-zamrażarka do  zabudowy SIEMENS KI 86NVFE0, płyta indukcyjna SIEMENS ED 675FSB5E.