Biała Kuchnia - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Biała Kuchnia - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Biała kuchnia Studio Kania, Gorzów - PEŁNA BLASKU

Studio Kania, Gorzów - PEŁNA BLASKU


PEŁNA BLASKU


Ta kuchnia to istne dzieło sztuki, które olśniewa swoją przestronnością i nieprzeładowaniem. Projekt pokazuje również ponadczasowe piękno kuchni w bieli odpornej na przemijające trendy i współczesną fascynację kolorem w elegancki i wyrafinowany sposób.

Najwyższa jakość wykonania, innowacyjne sprzęty AGD wyróżniające się eleganckim designem i ponadczasowy minimalizm to absolutnie nieskazitelna wizytówka tego wnętrza, które ceni luksus oraz komfort. Przez moment można czuć się tutaj onieśmielonym, ale wysoki połysk szlachetnego marmuru zastosowanego na frontach i blacie zachwyca jak piękna porcelana, która pozwala delektować się smakami i aromatami, wydobywając ich sedno.

Ta kuchnia olśniewa również swoją logiką kompozycyjną, doskonałą dla eksponowania nie tylko sztuki kulinarnej, ale także wyrafinowanego designu i ciekawych brył dekoracyjnych, np. nietuzinkowych luster lub szafek, które idealnie komponują się z minimalistyczną zabudową meblową na wymiar i są dodatkowymi elementami wprowadzającymi błyszczące pierwiastki do tego nieszablonowego pomieszczenia.

Wszechobecność bieli przełamana elegancją subtelnych żyłek marmurowych uzupełniona wytworną czernią, która została odważnie wyeksponowana na suficie i siedziskach to sposób na grę kontrastami i oddanie piękna ukrytego w ascetycznej geometrii linii prostych i poziomych, które definiują imponującą zabudowę meblową na wymiar.

Minimum formy, maksimum treści gładkich frontów dopełnia tafla szkła, która wytwornie lśni na kuchennym stole zwracającym na siebie uwagę swoim niesamowitym designem. Czysta forma światła wpada do wnętrza dzięki wielkoformatowym oknom otwierającym kuchnię na piękno otacząjącej przyrody. Równie istotne są zgeometryzowane oprawy oświetleniowe wyróżniające się prostymi formami oraz ciekawym stylem.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności