Kuchnia Nowoczesna - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Nowoczesna - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Kuchnia nowoczesna Studio Premium Meble, Kędzierzyn-Koźle -...

Studio Premium Meble, Kędzierzyn-Koźle - BETONOWE LOVE


BETONOWE LOVE


Loftowa przestrzeń tej kuchni intryguje i przyciągają z magnetyczną siłą, która pobudza zmysły i zachęca do eksperymentów kulinarnych. Czerń, biel i szarość wystarczą, aby rozgrzać emocje do czerwoności – to prosty i uporządkowany romans, bez nadmiaru dodatków i wrażenia przeładowania, który zadba o atrakcyjność tej kuchni przez lata. 

Projekt wnętrza jest bardzo dobrze przemyślany nie tylko estetycznie, ale również funkcjonalnie. Kuchnia została podzielona na dwie części, które uwzględniają wygodne rozmieszczenie strefy mycia, przygotowywania i spożywania posiłków.

Niezwykle funkcjonalna i zgrabna wyspa kuchenna zaprasza rodzinę i gości do zajęcia wygodnych miejsc. Posiada ona sprytne schowki i w zależności od potrzeb może być ona jednocześnie barem, blatem roboczym, stołem albo biurkiem. Zaplanowano w niej miejsce na płytę grzewczą, a wygodny blat służy do przygotowywania potraw oraz delektowania się nimi.

Zastosowane w tym projekcie kuchni dwa rodzaje blatów to fantastyczne rozwiązanie, które dodaje wnętrzu elegancji i lekkości. Czarny blat usytuowany przy ścianie kryje strefę mycia i perfekcyjnie łączy się z wysoką zabudową meblową - troszcząc się o proporcje, eksponuje zgrabny kształt kuchni. Marmurowy blat wyspy kuchennej płynnie komponuje się z posadzką i zwraca uwagę na serce pomieszczenia, które skupia wokół siebie domowników i przyjaciół i dba o pogłębianie bliskich relacji.

Marmurowe motywy na blacie i podłodze pięknie korespondują z matową zabudową meblową i betonem zastosowanym na ścianie.

Uwagę kierujemy też na otwartą półkę inspirowaną loftową estetyką, która stanowi ciekawy kontrapunkt na betonowej ścianie i pozwala w modny oraz praktyczny sposób wyeksponować szklane elementy wyposażenia, które pięknie kontrastują z pozostałymi strukturami, dopełniając atrakcyjny wystrój pomieszczenia. Zadbano również o odpowiednie i starannie dobrane oświetlenie w postaci czarnych szyn oświetleniowych.