Kuchnia Nowoczesna - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Nowoczesna - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia nowoczesna Studio Vigo, Trzebinia - NIEBANALNIE NATURALNA

Studio Vigo, Trzebinia - NIEBANALNIE NATURALNA


NIEBANALNIE NATURALNA


Kuchnia współczesna czy klasyczna? Przy realizacji tego projektu zadbano o każdy szczegół - poza względami ergonomicznymi przyświecał jeden cel: kuchnia miała mieć niebanalny charakter o wysublimowanym smaku perfekcyjnej harmonii. Powstała nieoczywista i w pełni funkcjonalna przestrzeń. Całość to nieszablonowość formy i przytulność.

Współczesna forma przełamana klasycznymi akcentami okazała się najlepszym rozwiązaniem. Klasycznie uniwersalne i ponadczasowe zestawienie kolorów: bieli, czerni i ciepłego drewna jest również doskonałą bazą dla zieleni w postaci ziół i kwiatów, które stanowią nawiązanie do natury i dodają całości pozytywnego charakteru, sprzyjającego gotowaniu oraz spędzaniu wspólnego czasu w sercu domu.

Kuchenne szafki ciągną się przez całą długość ściany i w większości są zabudowane. Interesujące elementy ażurowe i szklane zostały wprowadzone, aby nadać konstrukcji lekkości, można w nich wyeksponować ładną porcelanę lub szkło.

Uwagę zwraca również piękny kontrast uzyskany za sprawą skomponowania wykonanych z białego MDF w satynowym wykończeniu frontów wyróżniających się ciekawymi frezowaniami z granitowym polerowanym blatem. Idealnie nawiązuje on kolorystycznie do projektu, a jednocześnie posiada też walory praktyczne – jest łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na zarysowania i uderzenia.

Rekomendowane sprzęty AGD to: piekarnik BOSCH HMG 636RS1, płyta indukcyjna BOSCH PVS 651FB5E, chłodziarka WHIRLPOOL ARG 18081A++, zmywarka BOSCH SMV 45LX11E, ekspres do kawy BOSCH CTL 636ES1 oraz okap ELICA.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności