Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia otwarta Salon KAMELA, Kraśnik - UROK CZERNI

Salon KAMELA, Kraśnik - UROK CZERNI


UROK CZERNI


Białe kuchnie są bezpieczne i uniwersalne, ale projekty z dominacją czerni są również ponadczasowe. Podobnie jak  „mała czarna”, czarna kuchnia jest klasykiem, który z pewnością przetrwa próbę czasu, zwłaszcza wtedy, gdy zabudowa meblowa zostanie uzupełniona ocieplającymi powierzchniami drewnianymi.

W przypadku tej kuchni kontrastowe zestawienie drewna i czerni wygląda bardzo efektownie i nadaje wnętrzu domowego charakteru, wydobywając jego niepowtarzalny styl. Główne barwy to biel, i czerń. W takiej spójnej aranżacji zrównoważona kompozycja koloru i struktury tworzy atmosferę zachęcającą do gotowania, jedzenia, picia kawy i spędzania wspólnego czasu w gronie najbliższych.

W tej komfortowej, wypełnionej szafkami i pojemnymi szufladami przestrzeni ważne miejsce zajmuje, piękny czarny blat, który w połączeniu z ciepłymi drewnianymi frontami zabudowy meblowej, wyostrza rodzinny temperament kuchni oraz dodaje kolejną teksturę spójnie komponującą z zabudową meblową. Warto zwrócić uwagę, że układ kuchni w kształcie litery L fantastycznie eksponuje urok dużej powierzchni roboczej.

Połączenie matowych frontów zabudowy meblowej i połyskującego szkła wkomponowanego na ścianie nad eleganckim kamiennym blatem wygląda efektownie i designersko.

Warto zwrócić uwagę na ciekawy sposób zamykania szafek kuchennych bez uchwytów. Górne fronty urzekają swoją jednolitą powierzchnią dzięki zastosowaniu metody otwierania poprzez lekkie dociśnięcie na klik. Minimalistyczne uchwyty wkomponowane jedynie w dolnej części zabudowy meblowej są bardzo wygodne w użytkowaniu i ułatwiają utrzymanie kuchni czystości.

To jeszcze jeden przykład na kuchnię urządzoną w sposób spójny i harmonijny. Kuchnia w czerni  nie jest przeznaczona dla osób o słabych nerwach, dobrze będą się w niej czuli wszyscy obdarzeni odważnym temperamentem.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.