Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Kuchnia otwarta Studio A&K, Olkusz - SŁONECZNY POWIEW

Studio A&K, Olkusz - SŁONECZNY POWIEW


SŁONECZNY POWIEW


Kuchnia to kluczowa przestrzeń w każdym domu, dlatego urządzając ją należy uwzględniać zarówno funkcjonalność, jak i estetykę projektu. Stopień trudności aranżacji rośnie, jeśli ma się do czynienia z projektem z mocną plamą koloru, która jest najbardziej charakterystycznym elementem projektu i powinna być odpowiednio wkomponowana, równocześnie uwzględniając wszystkie mankamenty wnętrza.

Ponadczasowo piękny minimalizm tej kuchni nie ustępuje nucie szaleństwa – tworzy on przyjazną i funkcjonalną przestrzeń, która zachęca do smacznych i odważnych eksperymentów kulinarnych. Aranżacja jest równocześnie spójna oraz spersonalizowana.

Całe wnętrze kuchni, włącznie ze ścianami, podłogami i drzwiami jest skąpane w bieli, którą urozmaica mocny dominujący akcent kolorystyczny. Żółty odcień ożywia wnętrze i wprowadza sporą dawkę pozytywnej energii. Biała zabudowa kuchenna, niemalże stapia się ze ścianą  schodząc na drugi plan, a pierwsze skrzypce gra tutaj optymistyczny kolor żółty.

Minimalistyczny design i współczesna forma, jest podparta bardzo dobrą jakością zastosowanych materiałów. Ściany nad blatem wykończono szkłem lakierowanym w żółtym kolorze, który pojawia się również na niektórych frontach szafek. Fronty mebli zostały wykonane z MDF lakierowanego na połysk. Biały blat wykonany z laminatu został pogrubiony do 6,5 cm. I prezentuje się bardzo ciekawie. Piękna podłoga, która fenomenalnie powiększa wnętrze została wykonana z białej żywicy.

Rekomendowany sprzęt AGD: piekarnik parowy SAMSUNG BQ1VD6T131, płyta indukcyjna BOSCH PI3411S4WSU, okap KERNAU KCH 5290W, lodówka SAMSUNG RS68N8230S9, zmywarka SIEMENS SN636X03NE, zlewozmywak BLANCO DALAGO 6.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.