Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia otwarta Studio JURIMEX, Nysa - MODNE OKNO

Studio JURIMEX, Nysa - MODNE OKNO


MODNE OKNO


Z bielą nie można się pomylić, sprawdza się w każdym pomieszczeniu zarówno w postaci zabudowy meblowej, jak i elementów uzupełniających, np. subtelnych opraw okiennych, przez które do wnętrza wpada mnóstwo światła, a widoczna za oknem zieleń tworzy przyjemne tło architektoniczne.

W tym projekcie biała kuchnia w połysku, otwarta na pozostałe strefy domu jest uniwersalnie stylowa oraz przyciąga wzrok czystością formy. Przytulny temperament zawdzięcza zrównoważeniu ocieplającym drewnem z widocznym usłojeniem, które stanowi w tej aranżacji bardzo przyjemne i interesujące tło dla białej zabudowy meblowej. Gatunek drewna sprawia, że ten współczesny projekt zabudowy meblowej ma swój niepowtarzalny wzór o różnych odcieniach, który oryginalnie uzupełnia aranżację. Białe lakierowane na wysoki połysk fronty szafek kuchennych, w które idealnie wkomponowano elementy drewniane potęgują wrażenie przestronności. Na uwagę zasługuje także zróżnicowana głębokość szafek, dzięki któremu wygodna i ergonomicznie urządzona kuchnia nabrała lekkości. Cechą charakterystyczną tej zabudowy meblowej jest również brak uchwytów. Srebrne urządzenia AGD choć nie zostały ukryte w zabudowie, to ze względu na wysoką jakość wyglądają elegancko i nie rzucają się przesadnie w oczy.

Idealnym dopełnieniem aranżacji jest czarny blat, który koresponduje z oświetleniem i pozostałymi elementami dekoracyjnymi oraz wystrojem jadalni.

Wygodny stół, który fantastycznie sprawdza się podczas rodzinnych i towarzyskich spotkań został wyeksponowany jako łącznik między strefą kuchenną i dzienną w najwidniejszej części domu i ustawiony tak, żeby każdy miał wystarczająco dużo miejsca na odsunięcia krzesła i swobodne poruszanie.

Stół, krzesła i oświetlenie dzięki spójnemu dobraniu kolorów i materiałów pięknie korespondują z wystrojem kuchni.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ustawienia prywatności Polityka prywatności