Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Kuchnia otwarta Studio Meble Wach, Warszawa - SIŁA KONSEKWENCJI

Studio Meble Wach, Warszawa - SIŁA KONSEKWENCJI


SIŁA KONSEKWENCJI


Projektując wnętrza, jeżeli tylko mamy taką możliwość, warto postawić na otwarte przestrzenie, które przenikają się wzajemnie. W takiej spójnej stylistyce zazwyczaj wszyscy czują się swobodnie i komfortowo, ale także można uzyskać estetyczne i harmonijne miejsce do wypoczynku a nawet pracy.

Nieoczywista tonacja barwna wyklucza monotonię i urozmaica codzienność. Na uwagę zasługuje również to, że różnorodne struktury są tutaj subtelne i rytmiczne uporządkowane, a lekko zgaszone plamy kolorów sprzyjają wyciszeniu i podkreślają bezpretensjonalny, lecz pełen teatralnych niuansów styl i charakter aranżacji.

Realizacja tej ciemnej kuchni w wersji „total look” zdeterminowała dobór głównych elementów w zbliżonym kolorze. Fronty mebli zostały wykonane z akrylowej płyty MDF w czarnym macie i płynnie skomponowane z laminowanym blatem z kolekcji premium w tym samym kolorze oraz delikatnie jaśniejszą ścianą nad blatem i podłogą z eleganckiej glazury.

Wytworne złoto i miedź oraz miękki welur dodatków potęgują styl i klasę tego projektu. Wysublimowana tonacja barwna doprawiona została plamą turkusu w części wypoczynkowej. Wisienką na torcie są karmelowe hokery.

Polecany sprzęt AGD: piekarnik SAMSUNG NV75K5541RM, kuchenka mikrofalowa SAMSUNG, MS22M8074AM, płyta indukcyjna SIEMENS EH 675FFC1E, zmywarka SIEMENS SX 87YX01CE, chłodziarko-zamrażarka do zabudowy SIEMENS KI 86NVFE0, bateria FRANKE Pola.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.