Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia otwarta Studio Mono, Warszawa - EKLEKTYCZNY VINTAGE

Studio Mono, Warszawa - EKLEKTYCZNY VINTAGE


EKLEKTYCZNY VINTAGE


Moda na vintage trwa. Projekt tej kuchni jest pełny wdzięku i uroku, łącząc w sobie pozornie różne stylistyki, stanowi propozycję oryginalnego i absolutnie niebanalnej aranżacji wnętrza. Przemówi przede wszystkim do miłośnika obłych kształtów, które decydują tutaj o przytulnej ponadczasowości.

Charakterystyczne i stylowe zaokrąglenia są kluczowym elementem aranżacji tej eklektycznej kuchni otwartej na strefę dzienną kuchni i wyróżniającej się ergonomicznym rozmieszczeniem elementów wyposażenia i urządzeń.
Część jadalną tworzy drewniany stół otoczony czterema wyjątkowymi krzesłami inspirowanymi modernizmem. Bardzo duże znaczenie ma tutaj również odpowiednie oświetlenie miejscowe i punktowe zapewniające wygodę użytkowania. Stylowa, oryginalna i bardzo efektowna lampa wisząca usytuowana nad stołem jest kolejnym wyróżniającym się punktem w tym pomieszczeniu. To ona jest niebanalną ozdobą i dba o odpowiedni modelunek światłocieniowy wnętrza po zmroku. Organiczny klosz inspirowany światem natury rozprasza światło w wielu kierunkach, nadając kuchni niebywale ciekawego charakteru.

Całość utrzymana jest głównie w stonowanych i klasycznych odcieniach. Złamana biel, drewno orzechowe i elegancka czerń pojawiająca się jedynie na sprzętach AGD to główne kolory tej oryginalnej kuchni nawiązującej do designu lat 60. Przestrzeń została zaprojektowana z solidnych materiałów, które gwarantują wysoki komfort użytkowania oraz trwałość.

W zabudowie meblowej na wymiar zastosowano fornirowane fronty tonacji ciepłego brązu orzechowego i MDF w odcieniu złamanej bieli. Frezowania i eleganckie gałki meblowe subtelnie dopełniają oryginalny charakter tego rozwiązania. Dzięki giętym elementom mebla i zastosowaniu lustrzanego cokołu zabudowa jest lekka i nie przytłacza pomieszczenia.

Przestrzeń między górnymi, a dolnymi szafkami uzupełnia matowe tarazzo. Zastosowany na blacie i backsplashu perfekcyjnie dopełnia biało-orzechową kolorystykę zabudowy meblowej na wymiar. Piękny i modny kamień jest odporny na zarysowania i rożnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, więc z pewnością posłuży przez bardzo długi czas.

 

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Ustawienia prywatności Polityka prywatności