Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Otwarta - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Kuchnia otwarta Studio PERFECT, Krzyżanowice - SIŁA DEKORU

Studio PERFECT, Krzyżanowice - SIŁA DEKORU


SIŁA DEKORU


Trendy w kuchni ulegają ciągłym zmianom, ale bardzo często jest to mieszanka odrębnych stylów, które pięknie korespondują ze sobą i fantastycznie prezentują się we współczesnych wnętrzach. W tej kuchni uwagę zwraca zamiłowanie do ponadczasowego stylu oraz minimalistycznego designu zabudowy meblowej.

Prosta kolorystyka kuchni składa się z czerni, bieli,  drewna oraz kilku plam różu, co sprawia, że stylizacja jest zarówno przyjemna, jak i interesująca dla oka. Dominacja naturalnych odcieni, obejmująca subtelne kontrastującą gamę bieli, drewna i czerni sprawia, że przestrzeń jest przytulna i ciepła w odbiorze, a różowe elementy uzupełniające, pełniące zarówno użyteczną, jak i dekoracyjną funkcję, decydują o spersonalizowanym charakterze tego projektu.

Zróżnicowana paleta materiałów ociepla wnętrze tej kuchni, a jednocześnie go nie przytacza. Warto zwrócić uwagę, na przytulną i zarazem funkcjonalną kompozycję struktur zamkniętych szafek z subtelnym rysunkiem drewna w sąsiedztwie otwartych pólek wykonanych z tego samego materiału oraz białych frontów meblowych otulonych drewnianym blatem. Kolejnym interesującym rozwiązaniem w tym projekcie zabudowy meblowej jest oryginalne frezowanie frontów oraz brak uchwytów meblowych.

Ponadto ten projekt kuchni ma interesującą osobowość, którą zawdzięcza nieszablonowo rozwiązanej przestrzeni nad blatem, która została udekorowana płytkami z wzorem charakterystycznej jodełki wyeksponowanej białą fugą, które dodają wnętrzu głębi i sprawiają, że emanuje ono kreatywną energią. Dekor ścienny jest bardzo efektownie podkreślony przez subtelne punkty świetlne, skierowane z górnej zabudowy, wprost na blat. Rezultatem jest ekscytująca stylizacja, która zawiera zarówno wzory, jak i proste elementy, które są jednocześnie odważne i współczesne. To idealny sposób, by stworzyć wnętrze dalekie od banału.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.