Kuchnia Retro - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Retro - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia retro Studio REPECCY, Zamość - PONADCZASOWA CEGŁA

Studio REPECCY, Zamość - PONADCZASOWA CEGŁA


PONADCZASOWA CEGŁA


Koncepcja stylistyczna tej kuchni jest zarówno współczesna, jak i ponadczasowa. Naturalny kontrast akcentów ciemnego drewna w sąsiedztwie kamiennych i cegły przetrwa próbę czasu i nigdy nie wyjdzie z mody.

W tym projekcie kuchni wszystkie elementy aranżacji współpracują ze sobą, tworząc przytulny i interesujący wystrój inspirowany naturą. Dzięki konsekwentnie przemyślanej, zabudowie na wymiar, kuchnia jest w pełni funkcjonalna i oferuje wiele inteligentnych rozwiązań do przechowywania.

Fronty w nieoczywistym odcieniu kawowym oraz naturalne drewniane w macie z widocznymi sękami sprawiają, że wnętrze jest ciepłe i bardzo przytulne. Wysokość pomieszczenia została wykorzystana do zamontowania górnych szafek kuchennych sięgających pod sam sufit, które są nie tylko funkcjonalnym, ale i uniwersalnym elementem wystroju. Oferują one dużo miejsca do przechowywania i sprawiają, że przestrzeń wydaje się wyższa. Ciekawą iluzję tworzy również pionowy podział zabudowy meblowej na wymiar z zachowaniem przechodzącego usłojenia, które dodatkowo pogłębia wrażenie wyższego pomieszczenia niż jest w rzeczywistości. Wnętrze tej kuchni nabrało oryginalnego charakteru także dzięki zastosowaniu interesującego oświetlenia potęgującego intrygującą grę światła i cienia. Tworzy ono ciekawą grę odbić na tle ścian i okna.

Dość ciemna tonacja barwa dodaje wnętrzu wyrazistości i nie przytłacza aranżacji. To idealna baza do poszukiwania indywidualnego stylu i kolejnych elementów wystroju, które spójnie połączą stylizację z pozostałymi pomieszczeniami w domu.

Kolorystyka frontów meblowych fantastycznie komponuje się z betonową ścianą nad ciemnym blatem granitowym i tradycyjną cegłą zastosowaną w strefie korytarza sąsiadującego z otwartą kuchnią.

Wysokiej jakości matowe fronty są niebywale trwałe i odporne na działanie światła, zarysowania, a także łatwe w pielęgnacji. Na tych powierzchniach nie zobaczymy śladów palców pozostawionych podczas codziennego użytkowania mebli.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności