Kuchnia W Domu - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia W Domu - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Kuchnia w domu Studio Monobel Design, Czyżowice - W SZAROŚCI I...

Studio Monobel Design, Czyżowice - W SZAROŚCI I DREWNIE


W SZAROŚCI I DREWNIE


Niewątpliwie to projekt dla osób ceniących sobie komfort i przytulność. Znaleziono tutaj równowagę między trendami a funkcjonalnością, biorąc pod uwagę styl życia domowników.

Uroczy i delikatnie loftowy klimat kuchni zaprojektowanej w stylu skandynawskim zapewnia stylowy duet kolorystyczny obejmujący przyjemną dla oka gamę chłodnej szarości utrzymanej w łagodnie złamanym odcieniu i ciepłego drewna – jest ona doskonałym tłem dla błękitnych dodatków.

Propozycja zabudowy zatopiona w złamanej szarości stanowi ciekawą alternatywę dla popularnych białych kuchni. Takie zestawienie również wprowadza do wnętrza spokój i harmonię. Uwagę zwracają także subtelne akcenty złota, które zostało tutaj zastosowane z ogromnym wyczuciem i nadają wnętrzu wyrazistości oraz tworzą interesującą wizualnie całość, którą eksponują również oświetlenie i dodatki.

Fronty mebli na wymiar posiadają piękne frezowania, a wyjątkowo pojemna przeszklona szafa, nadaje wnętrzu miękkości, lekkości oraz delikatności.

Kuchenny barek jest ciekawym i wygodnym pomysłem organizującym życie rodzinne i towarzyskie. Pełni on zarówno funkcję stołu śniadaniowego, jak i miejsca pracy oraz przesłony ciągu roboczego, co świetnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku kuchni otwartej na salon.

Obszerna powierzchnia blatu roboczego stanowi efektowny i funkcjonalny akcent wnętrza - jest optymalnie ulokowana między zlewem a kuchenką i prawidłowo oświetlona dzięki czemu zapewnia ona komfort użytkowania.

Prawidłowo dobrane i ulokowane sprzęty AGD gwarantują bezpieczeństwo i ułatwiają zachowanie porządku. Co ważne są one również efektowną ozdobą tego pomieszczenia.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.