Kuchnia Z Jadalnią - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Jadalnią - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Kuchnia z jadalnią Studio Pinio, Tychy - UDANA METAMORFOZA

Studio Pinio, Tychy - UDANA METAMORFOZA


UDANA METAMORFOZA


Pierwotnie ta kuchnia stanowiła osobne pomieszczenie. W celu zintegrowania stref w domu wyburzono ścianę oddzielającą ją od salonu tak, aby stworzyć otwartą i jednocześnie spójną kolorystycznie przestrzeń. Wnętrze jest pełne wdzięku i klasy. Pomimo ograniczonej palety barw kuchennej zabudowy, dzięki wprowadzeniu kolorowych dodatków uzyskano bardzo energetyczny efekt.

Na uwagę zasługuje, że kuchnia z barkiem tworzy jedność z ogólnodostępną strefą dzienną i pozawala w łatwy sposób ukryć gośćmi panujący na blacie bałagan przed siedzącymi w salonie, co jest niewątpliwą zaletą tego rozwiązania. Tapicerka i kolorystyka hokerów spójnie komponują się z krzesłami rozmieszczonymi przy stole jadalnym i dodatkowo uwypuklają spójny wygląd całej stylizacji.

Dębowe fronty zabudowy kuchennej uzupełnione czarnym akrylem w macie prezentują się bardzo estetyczne. W tak zaprojektowanym wnętrzu, gdzie kuchnia z barkiem płynnie łączy się ze strefą dzienną, wyjątkowo ważne było również dobranie estetycznego sprzętu AGD i odpowiednich detali wyposażenia. W przypadku tego projektu wszystkie elementy wydają być uszyte na miarę. Stylizację uzupełniają urządzenia w konsekwentnie czarnej tonacji, jak np. baterie i zlew oraz optymalnie dobrane sprzęty AGD, które dodają wnętrzu klasy, którą dodatkowo uwypukla granitowy blat – Zimbabwe black i przeszklona szafka usytuowana na wprost strefy jadalnianej.

Różnorodne źródła światła (ledowe o barwie neutralnej w postaci taśmy zamontowanej w meblach oraz punktów świetlnych w obniżonym suficie, praktyczna i zarazem dekoracyjna lampa sufitowa nad zlewozmywakiem) zostały optymalnie dostosowane do codziennych potrzeb.