Kuchnia Z Jadalnią - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Jadalnią - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Kuchnia z jadalnią Studio VIGO, Katowice - Z CHARAKTEREM

Studio VIGO, Katowice - Z CHARAKTEREM


Z CHARAKTEREM


Zabudowa tego projektu rozplanowana jest tak, aby łączyła w spójną całość kuchnię i jadalnię, nie dzieląc wnętrza na osobne strefy. Otwarta kuchnia, dzięki wygospodarowaniu miejsca na wygodny półwysep, jest wyraźnie odgrodzona od strefy dziennej i jednocześnie stanowi harmonijne dopełnienie jadalni oraz salonu.

Nowoczesna forma zabudowy meblowej została przełamana klasycznymi akcentami, które sprawiły, że wystrój wnętrza zyskał niebanalny charakter.

Obok tego projektu kuchni nie można przejść obojętnie. Wnętrze zwraca uwagę konsekwentnym i wyrazistym zestawieniem elementów wyposażenia oraz dekoracyjnych. Tu nie ma miejsca na przypadek, bo wszystko ma swoje z góry ustalone miejsce i styl, który wyróżnia matematyczna równowaga - racjonalna i emocjonalna zarazem.

Trzy kolory: biel, czerń i ciepły brąz to doskonałe trio, w tym wnętrzu kuchni, które płynnie otwiera się na pozostałe strefy w domu. Białe, eleganckie i ponadczasowe fronty zabudowy meblowej na wymiar pięknie kontrastują z fascynującym detalem w postaci czarnobiałych płytek oraz z czarnym blatem kamiennym, który cechuje elegancja, najwyższa jakość i trwałość na lata.

Strefa gotowania nie posiada żadnych elementów utrudniających przygotowanie posiłków i utrzymanie czystości. Oryginalny wzór płytek zastosowanych na ścianie z innowacyjną płytą kuchenną i cichym okapem oraz kamiennym blatem roboczym stanowi niebywale efektowny i funkcjonalny akcent wnętrza. To także świetny sposób na dodanie charakteru i szczypty indywidualności we wnętrzu kuchni.

Biała zabudowa meblowa w macie ukrywa pojemne szafki i część sprzętów AGD, których funkcjonalność i unikalny kształt, np. okapu, rewolucjonizuje nie tylko spojrzenie na kuchnię, ale również sposób przyrządzania posiłków. Klasyczne uchwyty i gałki meblowe w czarnym kolorze pięknie komponują się z estetyką płytek, a akcenty jasnego drewna są subtelnym uzupełnieniem wystroju kuchni, który estetycznie dopełnia aranżację. To zestawienie wprowadza do wnętrza ciepło i spokój.