Kuchnia Z Jadalnią - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Jadalnią - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia z jadalnią Studio WOMAG, Zielona Góra - SKANDYNAWSKI STYL

Studio WOMAG, Zielona Góra - SKANDYNAWSKI STYL


SKANDYNAWSKI STYL


Kuchnie skandynawskie spajają rodziny i przyjaciół, niewątpliwie to centrum kulinarnej kreatywności. Skromne w swoim bogactwie, zachwycają nienaganną estetyką i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które ułatwiają codzienność, a także pozwalają na dołożenie do wnętrza szczypty indywidualnej i spersonalizowanej ekscentryczności, która przełamuje sterylność zatopionych w bieli aranżacji.

Kolorystyka tej kuchni jest nieprzypadkowa. Biel, szarości i ciepłe odcienie drewna to dominujące barwy, które łagodzą efekt końcowy i wprowadzają do wnętrza harmonię. W tym projekcie kuchni, inspirowanym estetyką Północy, który łączy minimalizm kształtów i linii z intrygującymi akcentami dekoracyjnych struktur oraz wzorów, wszystko płynnie się ze sobą łączy i koresponduje. Biała zabudowa meblowa jest funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu - pasuje do stołu i krzeseł w części jadalnianej i pomimo wszechobecności białych frontów nie wygląda monotonnie za sprawą elementów uzupełniających.

Beton i jego imitacje współgra ze stylem wnętrza i równoważy wizualnie pozostałe elementy dekoracyjne. Szary blat idealnie komponuje się z podłogą utrzymaną w podobnej tonacji barwnej, a smukła i obła linia czarnej baterii kuchennej z minimalistycznymi formami sprzętów AGD. Absolutnie nieoczywistym kontrastem dla białych frontów kuchennych są w tym projekcie dodatki uzupełniające, takie jak nieszablonowa lampa wisząca oraz ciekawe płytki. Mozaika czarnobiała usytuowana po stronie stołu i karmelowa zastosowana nad blatem kuchennym podkreślą interesujący charakter kuchni i dodają jej skandynawskiej wyrazistości. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno w otwartych, jak i zamkniętych wnętrzach kuchennych.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności