Kuchnia Z Oknem - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Oknem - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia z oknem Studio Kome, Bolesławiec - PRZYTULNY EFEKT

Studio Kome, Bolesławiec - PRZYTULNY EFEKT


PRZYTULNY EFEKT


Przytulna kuchnia w stonowanej kolorystyce, bez nadmiaru zdobień i dodatków to ciekawy sposób na aranżację wnętrza, w którym będziemy przebywać z nieukrywaną przyjemnością. Projekt wyróżnia się niewymuszoną elegancją, przemyślaną i ponadczasową stylistyką, a jego siła tkwi w wyjątkowej dbałości o detale.

Zabudowa na pełną wysokość wnętrza, w którą wkomponowano lodówkę i piekarnik jest bardzo komfortowa i pojemna. Meble wykończono półmatowym lakierem w złamanych odcieniach szarości i bieli. Proste fronty kuchennych szafek uzupełniono szufladami z wygodnymi frezowaniami. Srebrna armatura idealnie dopełnia całość.

Postawiono na współczesność, a zaprojektowane połączenie elegancji, czerni, szarości i drewna oraz minimalistyczne oświetlenie LED ma  neutralnie biały odcień.

Stonowaną kolorystykę zdominowały barwy ziemi: ciepłe brązy, miód, biel i szarości, przeplatane od czasu do czasu czarnymi akcentami. Popielaty świetnie prezentuje się w towarzystwie drewnianych akcentów, czerni i granitowych blatów z wyraźnie wyeksponowanymi żyłkami spotykanymi w naturze.

Współczesną koncepcję zabudowy meblowej uzupełniają funkcjonalne rozwiązania.

Kuchnię definiuje wysoka jakość zastosowanych materiałów. Akrylowe fronty są w odcieniu jasnego popielatym, fornirowane to Dąb flader barwiony na orzech, elegancki blat to granitowy Viscount White z wyraźnym rysunkiem żył. Na podłodze zdecydowano się zastosować płytę podłogową z dekorem drewnopodobnym wprowadzającym kolejny akcent natury i pasującym do drewnianych fragmentów zabudowy meblowej na wymiar.

Rekomendowany sprzęt AGD: płyta indukcyjna SIEMENS ED 651FPB1E, zmywarka SIEMENS SN 615X03EE,  chłodziarka SAMSUNG RS 51K54F02C, młynek do rozdrabniania odpadów FRANKE TE 125, piekarnik WHIRLPOOL AKZM 8480 NB, kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL AMW 730 NB, zlewozmywak Fragranit+ FRANKE BFG 611, bateria FRANKE Orbit pull-out. 

Ustawienia prywatności Polityka prywatności