Kuchnia Z Oknem - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Oknem - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Kuchnia z oknem Studio Meble Misz, Tarnowskie Góry - MODERN...

Studio Meble Misz, Tarnowskie Góry - MODERN CLASSIC


MODERN CLASSIC


Są takie kuchnie, które mimo upływającego czasu niezmiennie zachwycają, prezentując się niezwykle aktualnie i jak nowe. Nie poddają się one przemijającym modom i trendom. Osiągnięcie takiego efektu nie jest proste, wymaga świadomego projektowania i doskonałego wyczucia. W tym projekcie luksus pozbawiony jest strojności, a złote akcenty zastosowane bardzo oszczędnie, przełamują pastelową paletę barw. Taka nieoczywista elegancja świetnie wpisuje się w trend współczesnych przestrzeni, które są dopięte na ostatni guzik.

Charakterystyczny styl - modern classic - był zdecydowanym sprzymierzeńcem w tworzeniu ponadczasowej aranżacji tej kuchni, która łączy w sobie funkcjonalność i elegancję wyróżniającą się dbałością o szczegóły. Ponadto nawiązuje ona do wnętrz utrzymanych w klasycznej estetyce, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego komfortu użytkowania na co dzień.

Część dzienna w tym projekcie to przestronna otwarta przestrzeń z wydzielonymi strefami kuchni i jadalni oraz wypoczynkowej. Dodatkowym atutem jest minimalistyczny charakter elementów wyposażenia, a także tworzenie korelacji z pomieszczeniem graniczącym z kuchnią.

Mówiąc o tej kuchni, należy także przyjrzeć się ciekawym kontrastom, które charakteryzują zabudowę meblową, gdzie dialog ciemnego brązu i bieli równoważy antracytowy blat.

Zdecydowano się na ciąg roboczy z szafkami, których fronty i blaty zostały polakierowane na kolor biały w odcieniu P812M10 w błyszczącym wykończeniu, frezowane uchwyty finezyjnie wtapiają się w harmonijny rytm szafek i szuflad. W zabudowie na całą wysokość ściany zdecydowano się na płytę laminowaną Orzech Milano oraz uchwyty tip-on. Wzrok przykuwają nieszablonowe półki ścienne, które  dodają wnętrzu gracji. Laminowany blat jest bardo subtelny, ma zaledwie 38 mm grubości. Oświetlenie ledowe troszczy się o odpowiednie rozświetlenie przestrzeni. Płytki podłogowe to gres w połysku o wymiarach 60 x 60 cm.

Rekomendowany sprzęt AGD: dozownik KERNAU KSD 02 CHROME, bateria KERNAU KWT 24 RUBBER BLACK, piekarnik z funkcją mikrofali SIEMENS HM 678G4S1, automatyczny ekspres do kawy SIE- MENS CT 636LES6, płyta indukcyjna Perfectline BOSCH PIF 675FC1E, chłodziarko-zamrażarka Side-by-Side SAMSUNG RS65R54422C, zlew METRA 6S BLANCO w kolorze szarość skały.