Kuchnia Z Oknem - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Oknem - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia z oknem Studio Pod Kasztanem, Bytom - PROSTA...

Studio Pod Kasztanem, Bytom - PROSTA NOWOCZESNOŚĆ


PROSTA NOWOCZESNOŚĆ


Indywidualny projekt na wymiar został dopasowany do wymagań i gustu domowników, jest komfortowy oraz funkcjonalny. Prosta i silnie zgeometryzowana kuchnia wyróżnia się eleganckimi formami i przyjemną dla oka, neutralną, ale urozmaiconą kontrastami paletą barw. Bazą całej aranżacji są naturalne materiały i stonowane kolory konsekwentnie powtarzające się w poszczególnych częściach pomieszczenia. Przestrzeń jest przestronna i spójna.

Istotną rolę odgrywa tutaj zabudowa meblowa sięgająca od podłogi do sufitu i korespondująca ze znajdującym się tuż obok salonem, który jest  urządzony bardzo minimalistycznie.

Zabudowa meblowa wyróżnia się maksymalną ilością schowków, które są bardzo praktyczne i pomagają ograniczyć ustawianie małego AGD oraz naczyń na blatach

Układ funkcjonalny kuchni zapewnia wygodę podczas przygotowywania posiłków oraz daje też wspaniałe możliwości wspólnego spędzania czasu z najbliższymi. W trosce o utrzymanie czystości, zastosowano praktyczny i niebywale estetyczny system bezuchwytowy. Elektryczne wspomaganie otwierania frontów szafek wiszących ułatwia korzystanie z kuchni osobom o niższym wzroście.

Zabudowa meblowa została wykonana z błyszczącego MDF lakierowanego na odcień biały alpejski. Laminowany blat to Dąb Sierra, który ociepla wnętrze i spójnie łączy się z kolorystyką podłogi pokrytej panelami laminowanymi o nazwie Dąb Lark.

Przestrzeń, dzięki oknom jest wypełniona naturalnym światłem, delikatnie przytłumionym przez rolety dodające kuchni przytulności.

Ciekawie zaplanowano również oświetlenie, dzięki wykorzystaniu możliwości LED. Światło wpuszczone w dno szafki, uwzględnia regulacją temperatury świecenia oraz funkcję ściemniacza indywidualnie dostosowującego się do potrzeb.

Rekomendowany sprzęt AGD: pochłaniacz WHIRLPOOL AKR 855 GBL, chłodziarko-zamrażarka WHIRLPOOL SP40801EU1, piekarnik WHIRLPOOL W11 I OM1 4MS2 H, zmywarka WHIRLPOOL WIP 4O33 PLE S, płyta indukcyjna WHIRLPOOL WL B4265 BF/IXL.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności