Kuchnia Z Salonem - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Salonem - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Kuchnia z salonem Studio Meble Kolasa, Racibórz - UROKLIWY KĄCIK

Studio Meble Kolasa, Racibórz - UROKLIWY KĄCIK


UROKLIWY KĄCIK


Motywem przewodnim kuchni była potrzeba stworzenia eleganckiego, a jednocześnie rodzinnego i komfortowego wnętrza, którego forma nie będzie przytłaczająca. Kwintesencją projektu jest aranżacyjna funkcjonalność i spójność naturalnych kolorów, które pokazują przytulny wymiar tej rodzinnej stylizacji. W tworzeniu tej aranżacji znaczącą rolę odgrywały materiały. Ta współczesna biała kuchnia z lakierowanymi na połysk frontami, które wprowadzają do przestrzeni nieco błysku i z kamiennym blatem, wykonanym z naturalnego granitu, jest spójna, wyrazista i pełna uroku. Dodatek drewna wydobywa przytulny charakter całej aranżacji.

We wnętrzu dominują subtelne kolory, zatopione między innymi w klasycznej bieli, uniwersalnej szarości, ciepłym brązie oraz czerni. Połączenie subtelnej, a jednocześnie zmysłowej palety barw wyostrza elegancki i przytulny charakter wnętrza.

Modelunek światłocieniowy jest tutaj bardzo spójny i konsekwentny. W kwestii gry światła i cieni warto zwrócić uwagę na listwy ledowe, które zostały umieszczone w szafkach kuchennych i w półce nad blatem, dzięki czemu optymalnie rozświetlają wnętrze. Dodatkowe oświetlenie punktowe zamknięte w minimalistycznych, czarnych tubach zostało usytuowane przy oknie. Blat wyspy został podświetlony czarnym zwisem z trzema punktami, idealnie dobranym do stylu aranżacji. Uwagę zwracają rolety rzymskie z geometrycznym wzorem, które tworzą ciekawą grę kontrastów definiującą to urokliwe wnętrze.

Szare płytki ceramiczne w półpolerze konsekwentnie dopełniają stylizację i są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu.

Rekomendowany sprzęt AGD: chłodziarka WHIRLPOOL SP 40 801 EU, zmywarka SIEMENS SN636X03NE,  piekarnik SIEMENS HB635GNS1, kuchenka mikrofalowa SIEMENS BE 634RGS1, płyta indukcyjna SIEMENS  EX801LVC1E, kawiarka SIEMENS CT 636LES1.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności