Kuchnia - Aranżacje, Inspiracje, Projekty | Max Kuchnie
Kuchnia - Aranżacje, Inspiracje, Projekty | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Studio Andal, Rybnik - JAKA? TAKA!

Studio Andal, Rybnik - JAKA? TAKA!


JAKA? TAKA!


Potrafisz wyobrazić sobie swoje wyśnione wnętrze, które jest absolutnie idealne? My nasze chyba właśnie znaleźliśmy! Jak wygląda otwarta kuchnia marzeń? Właśnie tak! Współczesne rozwiązania i ciekawe pomysły na modny wystrój zostały w tym projekcie ujęte w obrębie otwartej przestrzeni, która łączy kuchnię z wyspą, jadalnię oraz strefę dzienną.

Perfekcyjnie wydzielone miejsce na kuchenne eksperymenty, narzuca pewne aranżacyjne standardy i tonację barwną. Prezentowane strefy funkcjonalne zachwycają komfortem, szlachetnością detali i wyposażenia. Kuchnia jest niezwykle funkcjonalna i ergonomiczna oraz ciekawie zaplanowana pod kątem kolorystycznym. Tonacja barwna obejmuje ponadczasową gamę bieli, drewna i czerni, która już od lat stanowi uniwersalny i niezaprzeczalny wzorzec piękna.

Zarówno w salonie, jak i w jadalni królują złamana biel w duecie z matową i głęboką czernią i naturalne brązy. Te delikatne kolory podkreślają faktury materiałów i subtelny charakter aranżacji. Drewniany odcień desek podłogowych świetnie koresponduje z kontrastowymi czarnymi oraz białymi elementami kuchennej zabudowy.

Długi ciąg szafek kuchennych usytuowanych dookoła ścian tworzy obszerną strefę przechowywania i ogranicza potrzebę montowania zbyt dużej ilości szafek górnych, które mogłyby przytłoczyć wnętrze. Strefa zmywania z estetyczną baterią i czarnym zlewem jest nie tylko praktyczna, ale również elegancka.

Pokaźna wyspa kuchenna pełniąca funkcję stołu w połączeniu z półwyspem zaprasza gości do zajęcia miejsc przy drewnianym blacie.

Źródłem światła są tutaj oryginalne lampy zwracające uwagę swoim minimalistycznym stylem oraz naturalne promienie słońca wpadającego do wnętrza bezpośrednio z okien.

Rekomendowany sprzęt AGD: płyta indukcyjna SIEMENS EX975LXC1E, okap ELICA HIDDEN IX/A/90, zmywar- ka BOSCH SMV68TX03E, piekarnik SIEMENS HS658GXS1, piekarnik kompaktowy SIEMENS CM656GBS1,  zlewozmywak BLANCO METRA 9 antracyt 513 273, bateria BLANCO FONTAS-S II chrom, lodówka SIEMENS  KI86SHD40.