Kuchnia - Aranżacje, Inspiracje, Projekty | Max Kuchnie
Kuchnia - Aranżacje, Inspiracje, Projekty | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Galeria Studio Bossi, Nowy Targ - ZŁOTY AKCENT

Studio Bossi, Nowy Targ - ZŁOTY AKCENT


ZŁOTY AKCENT


Kuchnia uśmiecha się do nas, emanując kunsztem i bezpretensjonalną elegancją. Subtelna biel ocieplona przytulnym drewnem idealnie komponuje się tutaj z delikatnymi złotymi akcentami, dzięki którym wnętrze nabrało elegancji i niezwykłego charakteru, jest to przestrzeń „uszyta na miarę”, w której współczesność i doskonała funkcjonalność stanowią harmonijny duet.

Kuchnia jest niezwykle reprezentatywna, a jednocześnie czysta i podążająca za najnowszymi trendami. Obszerna zabudowa meblowa zapewnia wygodę użytkowania w tej kuchni. Królują tu kolory, takie jak biel, czerń, złoto i odcienie drewna. Czerń i biel znakomicie podkreślają elegancję wyostrzoną złotymi elementami, takimi jak np. okap lub uchwyty, a drewno i lamele równoważą oraz ocieplają to wnętrze, wydobywając przytulny temperament tej kuchni. Dzięki wzbogaceniu wnętrza o złote elementy, wygląda ono stylowo i urzeka klasą

Motywem przewodnim tej aranżacji są detale. To w nich tkwi sekretne piękno tej kuchni. Niebanalne dodatki w kolorach złota tworzą harmonijną całość ze starannie dobranymi meblami i oświetleniem. Najmocniejszym akcentem estetycznym jest modny okap tuba, w finezyjny sposób wpisuje się on w minimalizm wnętrza, decydując o niebanalności tej przestrzeni.

Fronty mebli zostały wykonane z białego akrylu w połysku, z którymi idealnie komponuje się z blat wykonany z laminatu z delikatnym żyłkowaniem imitującym marmur. Na podłodze położono płytki w uniwersalnym szarym kolorze. Punktowe oświetlenie ledowe ma minimalistyczny charakter, nie wyróżnia się na tle zabudowy meblowej i ma ciepłe zabarwienie.

Rekomendowane sprzęty AGD: lodówka SAMSUNG RS65R54412C, zmywarka WHIRLPOOL WIC3C23PF, zlewozmywak FRANKE STUDIO MLG 611-78 MOKKA, okap kominowy CIARKO DESIGN TUBUS GD.

Ustawienia prywatności Polityka prywatności