Kuchnia Z Wyspą - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
Kuchnia Z Wyspą - Galeria Realizacji | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Galeria Wyspa w kuchni Studio BOSSI, Nowy Targ - SYMBOL ELEGANCJI

Studio BOSSI, Nowy Targ - SYMBOL ELEGANCJI


SYMBOL ELEGANCJI


Przestrzeń tej kuchni emanuje bezpretensjonalną elegancją i czarem. Konsekwentna, pełna wyrazu, z romantycznym charakterem zaskakuje swoją oryginalnością. Harmonijnie przenika się tutaj to, co współczesne z tym, co tradycyjne, a piękno i funkcjonalność tworzą wyjątkowo zgrany duet. Oryginalne wzornictwo i wszechobecność bieli nie pozwalają przejść obok tej stylizacji obojętnie.

Klasyczna biała kuchnia to estetyka, na którą nadal stawia wielu miłośników modnego wzornictwa. Z pewnością ta niezwykła popularność bieli wynika z szerokiego wachlarza możliwości aranżacyjnych, który lubi zaskakiwać i umożliwi szybkie metamorfozy.

Ponadczasowa biel i kamień stanowią idealne tło precyzyjnie dobrach elementów wyposażenia. Centralnym punktem kuchni jest elegancka wyspa z przeszkleniami, który doskonale prezentuje się w otoczeniu zabudowy meblowej na wymiar z dużą ilością szafek oraz szuflad i troszczy się o ciepły oraz rodzinnie przytulny klimat tej przestrzeni.

Fronty mebli są drewniane. W tej kuchni liczą się eleganckie detale, a biel ukazuje swoje eleganckie oblicze w połączeniu ze szlachetnością kamienia zatopionego w ciepłych w barwach spotykanych w naturze, z którego wykonano blat i backsplash. Wykorzystanie granitowych blatów, wyróżniających się miłym dla oka odcieniem i jedynym w swoim rodzaju żyłkowaniem sprawia, że kuchnia wydaje się być ponadczasowym strzałem w dziesiątkę.

W tej aranżacji warto zwrócić uwagę na jeszcze dwa detale, które świadczą o doskonałym wyczuciu konwencji i stylu – są to sprzęty AGD w stylu retro oraz półprzezroczyste koronkowe firany, które tworzą synchroniczną całość ze starannie dobranymi elementami zabudowy - to dowód na to, że szczypta romantyzmu wraz z oryginalnymi meblami i dodatkami gwarantują perfekcyjny efekt.

Pełen lekkości i finezji charakter wystroju podkreśla oświetlenie LED, które jest białe i utrzymane w ciepłej tonacji, która eksponuje elegancką biel zabudowy meblowej. Na podłodze zdecydowano się na praktyczne płytki.

Rekomendowany sprzęt AGD: chłodziarka LIEBHERR ICBN3386-21 Premium, zmywarka SIEMENS SN657X03ME,  zlewozmywak FRANKE KBG 110-70, bateria FRANKE Pola Biały Polarny, piekarnik Coloniale SMEG SF800B, okap do zabudowy KERNAU KBH 0861 W.

Komentarze


5.00/5 1 1
5
Magda

Bardzo mnie się padoba taka kuchnia. Przejrzysta, w nieco starszym stylu lecz posiada wysepkę, która jest uwieńczeniem moich kuchennych marzeń :)